Παρακαλώ, επιβεβαιώστε τη η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας.
Σας έχουμε στείλει ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση Κάντε κλικ στο σύνδεσμο "επιβεβαίωση" σε αυτό το μήνυμα
διαφορετικά δεν θα μπορέσουμε να σας ειδοποιήσουμε για νέες απαντήσεις στις αγγελίες και τα μηνύματά σας στη συνομιλία.
Αν δεν έχετε λάβει ακόμη ένα μήνυμα επιβεβαίωσης, κάντε κλικ εδώ για να το στείλετε ξανά
Confirmation email has been sent
Έχετε αποκλειστεί από τη χρήση του www.bazaraki.com
4-bedroom detached house for sale
- Αριθμός αναφοράς: SA28277
- Εμβαδόν ακινήτου: 390 m²
- Τύπος: Μονοκατοικία
- Χώρος Στάθμευσης: Καλυμμένο
- Κατάσταση: Μεταπώληση
- Εμβαδό οικοπέδου: 570 m²
- Επιπλωμένο: Χωρίς Επιπλα
- Περιλαμβάνει: Πισίνα, Αποθήκη, Κήπος, Βεράντα
- Κλιματιστικα: Οχι
- Ενεργειακή Απόδοση: N/A
- Υπνοδωμάτια: 4
- Square meter price: €4.359 /m²
- Μπάνια: 4
Τοποθεσία: Επαρχία Λεμεσού — Γερμασόγεια Τουριστική Περιοχή
Εμφάνιση πρωτότυπου
Reference ID: #SA28277
Price details: €1,700,000
Four bedroom villa in tourist area of café Coya and McDonald’s, walking distance to the sea. Beautiful garden with swimming pool.
The villa has an open plan kitchen, guest wc and a comfy living room on the ground floor.
The attic has been remodeled into a spacious bedroom.
Double glaze windows
Air conditions in all rooms and Central heating
Private parking
Close to amenities
Walking distance to the beach
Walking distance to the shops
-
GSP PRIME RESIDENCEΕπαρχία Λευκωσίας, Περιοχή ΓΣΠ -
Σχετικές αγγελίες
2-bedroom maisonette for sale
2
3
100 m²
104 m²
Ακάλυπτο
2 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λεμεσού, Γερμασόγεια Τουριστική Περιοχή
2-bedroom apartment for sale
2
2
115 m²
Καλυμμένο
1 εβδομάδα πριν | Επαρχία Λεμεσού, Γερμασόγεια Τουριστική Περιοχή
2-bedroom penthouse for sale
2
2
102 m²
Καλυμμένο
3-bedroom penthouse for sale
3
3
162 m²
Καλυμμένο
3 ημέρες πριν | Επαρχία Λεμεσού, Γερμασόγεια Τουριστική Περιοχή