Παρακαλώ, επιβεβαιώστε τη η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας.
Σας έχουμε στείλει ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση Κάντε κλικ στο σύνδεσμο "επιβεβαίωση" σε αυτό το μήνυμα
διαφορετικά δεν θα μπορέσουμε να σας ειδοποιήσουμε για νέες απαντήσεις στις αγγελίες και τα μηνύματά σας στη συνομιλία.
Αν δεν έχετε λάβει ακόμη ένα μήνυμα επιβεβαίωσης, κάντε κλικ εδώ για να το στείλετε ξανά
Confirmation email has been sent
Έχετε αποκλειστεί από τη χρήση του www.bazaraki.com
Tourist Plot 5581 m²
- Αριθμός αναφοράς: SA28442
- Δόμηση: 30%
- Κάλυψη: 20%
- Τύπος Γης: Οικόπεδο
- Εμβαδόν Οικοπέδου: 5581 m²
- Τύπος οικοπέδου: Τουριστικό
- Square meter price: €797 /m²
Τοποθεσία: Επαρχία Αμμοχώστου — Αγία Νάπα
Εμφάνιση πρωτότυπου
Reference ID: #SA28442
Price details: €4,450,000 +VAT
Seafront plot 5581 sq.m. for sale with planning permit of four five bedroom luxury viillas, located in Ayia Napa area, Famagusta district, just few meters from the sea and upcoming marina of Ayia Napa.
It falls within the Tourist Planning zone Τ3δ3.
Panoramic sea view
30% Building density
20% coverage ratio
3 floors
13.1 meters height
PLUS V.A.T
Σχετικές αγγελίες
7-bedroom detached house for sale
7
5+
675 m²
33180 m²
Καλυμμένο
2 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λάρνακας, Μαζωτός
2-bedroom penthouse for sale
2
3
122 m²
Covered
3 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λάρνακας, Λάρνακα - Σκάλα
3-bedroom apartment for sale
3
3
92 m²
Covered
1 εβδομάδα πριν | Επαρχία Λάρνακας, Λάρνακα - Καμάρες
Commercial building in sotiros, larnaca
1680 m²
759 m²
2 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λάρνακας, Λάρνακα - Σωτήρος
5-bedroom semi-detached for sale
5
4
280 m²
423 m²
Ακάλυπτο
4 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λάρνακας, Ορόκλινη
3-bedroom detached house for sale
3
5+
254 m²
1000 m²
Καλυμμένο
3 ημέρες πριν | Επαρχία Αμμοχώστου, Αγία Νάπα
3-bedroom detached house for sale