Παρακαλώ, επιβεβαιώστε τη η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας.
Σας έχουμε στείλει ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση Κάντε κλικ στο σύνδεσμο "επιβεβαίωση" σε αυτό το μήνυμα
διαφορετικά δεν θα μπορέσουμε να σας ειδοποιήσουμε για νέες απαντήσεις στις αγγελίες και τα μηνύματά σας στη συνομιλία.
Αν δεν έχετε λάβει ακόμη ένα μήνυμα επιβεβαίωσης, κάντε κλικ εδώ για να το στείλετε ξανά
Confirmation email has been sent
Έχετε αποκλειστεί από τη χρήση του www.bazaraki.com
3-bedroom detached house for sale
- Αριθμός αναφοράς: 55631
- Εμβαδόν ακινήτου: 135 m²
- Τύπος: Μονοκατοικία
- Χώρος Στάθμευσης: Καλυμμένο
- Κατάσταση: Υπό κατασκευή
- Εμβαδό οικοπέδου: 210 m²
- Περιλαμβάνει: Αποθήκη
- Διαδυκτιακή ξενάγηση: Όχι
- Κλιματιστικα: Σε όλα τα δωμάτια
- Ενεργειακή Απόδοση: Α
- Υπνοδωμάτια: 3
- Square meter price: €1.926 /m²
- Μπάνια: 2
Τοποθεσία: Επαρχία Λευκωσίας — Γέρι
Μεταφράστε σε:
Ελληνικά
English
Русский
Deutsch
Εμφάνιση πρωτότυπου
Under Construction beautiful three bedroom house for sale in Geri, Nicosia-Cyprus.
The house will have 135m2 of internal areas on a 210m2 plot. It will consists of three bedrooms (the main bedroom will have en-suite bathroom), a main bathroom, and bright open plan kitchen and living room. Moreover, it will offer provisions for A/C split units, for heating and for photovoltaic system. There will also be a storage room and covered parking.
The house will be located a quiet area in Geri with easy access to the main roads.
Price: €260.000 + VAT
REFERENCE NUMBER: 55631
-
GSP PRIME RESIDENCEΕπαρχία Λευκωσίας, Περιοχή ΓΣΠ -
Σχετικές αγγελίες
3-bedroom apartment for sale
3
2
101 m²
Καλυμμένο
4 ημέρες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Λατσιά - Άγιος Γεώργιος
1-bedroom apartment for sale
1
1
54 m²
Καλυμμένο
2 ημέρες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Λατσιά - Άγιος Γεώργιος
4-bedroom detached house for sale
4
2
175 m²
295 m²
Καλυμμένο
3 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Λατσιά - Άγιος Γεώργιος
2-bedroom apartment for sale
2
2
85 m²
Καλυμμένο
4 ημέρες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Λατσιά - Άγιος Γεώργιος
3-bedroom detached house for sale
3
2
150 m²
280 m²
Καλυμμένο
1 εβδομάδα πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Γέρι
4-bedroom detached house for sale
4
155 m²
252 m²
Καλυμμένο
3 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Γέρι
1-bedroom penthouse for sale
1
1
52 m²
Καλυμμένο
2 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Λατσιά - Άγιος Γεώργιος
1-bedroom penthouse for sale
1
1
64 m²
Καλυμμένο
1 εβδομάδα πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Λατσιά - Άγιος Ελευθέριος