Παρακαλώ, επιβεβαιώστε τη η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας.
Σας έχουμε στείλει ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση Κάντε κλικ στο σύνδεσμο "επιβεβαίωση" σε αυτό το μήνυμα
διαφορετικά δεν θα μπορέσουμε να σας ειδοποιήσουμε για νέες απαντήσεις στις αγγελίες και τα μηνύματά σας στη συνομιλία.
Αν δεν έχετε λάβει ακόμη ένα μήνυμα επιβεβαίωσης, κάντε κλικ εδώ για να το στείλετε ξανά
Confirmation email has been sent
Έχετε αποκλειστεί από τη χρήση του www.bazaraki.com
3-bedroom penthouse for sale
- Αριθμός αναφοράς: SA36692
- Εμβαδόν ακινήτου: 161 m²
- Τύπος: Ρετιρέ
- Όροφος: 3ος
- Χώρος Στάθμευσης: Καλυμμένο
- Κατάσταση: Μεταπώληση
- Επιπλωμένο: Επιπλωμένο
- Περιλαμβάνει: Πισίνα, Αποθήκη, Βεράντα
- Κλιματιστικα: Σε όλα τα δωμάτια
- Ενεργειακή Απόδοση: N/A
- Υπνοδωμάτια: 3
- Square meter price: €3.913 /m²
- Μπάνια: 2
Τοποθεσία: Επαρχία Λεμεσού — Άγιος Αθανάσιος
Εμφάνιση πρωτότυπου
Reference ID: #SA36692
Price details: €630,000
Exceptional 3-Bedroom Penthouse for sale in Columbia area, Limassol with expansive verandas and Private swimming pool.
Situated on the top floor of a beautifully designed three storey-building, this property offers a unique combination of elegance, comfort and impressive outdoor living.
Key features:
Internal area: 98 sq.m
Covered Veranda: 63 sq.m
Uncovered Veranda: 77 sq.m
Private pool
Energy - efficient with full Photovoltaic System
Easy access to all essential amenities
Ideal for families, or investors seeking a high-quality residence.
-
GSP PRIME RESIDENCEΕπαρχία Λευκωσίας, Περιοχή ΓΣΠ -
Σχετικές αγγελίες
3-bedroom penthouse for sale
3
2
156 m²
Καλυμμένο
4 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λεμεσού, Άγιος Αθανάσιος
2-bedroom apartment for sale
2
2
102 m²
Καλυμμένο
2 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λεμεσού, Άγιος Αθανάσιος
6-bedroom detached house for sale
6
5+
470 m²
Καλυμμένο
2 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λεμεσού, Γερμασόγεια
3-bedroom detached house for sale