Παρακαλώ, επιβεβαιώστε τη η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας.
Σας έχουμε στείλει ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση Κάντε κλικ στο σύνδεσμο "επιβεβαίωση" σε αυτό το μήνυμα
διαφορετικά δεν θα μπορέσουμε να σας ειδοποιήσουμε για νέες απαντήσεις στις αγγελίες και τα μηνύματά σας στη συνομιλία.
Αν δεν έχετε λάβει ακόμη ένα μήνυμα επιβεβαίωσης, κάντε κλικ εδώ για να το στείλετε ξανά
Confirmation email has been sent
Έχετε αποκλειστεί από τη χρήση του www.bazaraki.com
3-bedroom detached house for sale
- Αριθμός αναφοράς: 1087
- Εμβαδόν ακινήτου: 180 m²
- Τύπος: Μονοκατοικία
- Χώρος Στάθμευσης: Καλυμμένο
- Κατάσταση: Υπό κατασκευή
- Εμβαδό οικοπέδου: 686 m²
- Επιπλωμένο: Χωρίς Επιπλα
- Περιλαμβάνει: Βεράντα
- Ταχυδρομικός Τομέας: 8629
- Ενεργειακή Απόδοση: N/A
- Υπνοδωμάτια: 3
- Square meter price: €1.028 /m²
- Μπάνια: 3
Τοποθεσία: Επαρχία Πάφου — Φιλούσα Χρυσοχούς
Μεταφράστε σε:
Ελληνικά
English
Русский
Deutsch
Εμφάνιση πρωτότυπου
A unique opportunity to complete a traditional stone house in the peaceful village of Filousa.
- Building license in peace
-Title deeds available
-Additional basement
-Next to the village church and the old school of the village
-Mountail views in a quiet, traditional setting
-
GSP PRIME RESIDENCEΕπαρχία Λευκωσίας, Περιοχή ΓΣΠ -
Σχετικές αγγελίες
2-bedroom detached house for sale
2
1
70 m²
521 m²
Ακάλυπτο
5 ημέρες πριν | Επαρχία Πάφου, Στατός - Άγιος Φώτιος
Studio detached house for sale
Στούντιο
1
22 m²
22 m²
Οχι
4 εβδομάδες πριν | Επαρχία Πάφου, Αγία Μαρίνα Κελοκεδάρων
2-bedroom detached house for sale
2
1
150 m²
1450 m²
Ακάλυπτο
1 εβδομάδα πριν | Επαρχία Λεμεσού, Κάτω Πλάτρες
€185.000
€1.028/m²
×
Απαιτείται επαλήθευση εγγράφων
Φωτογραφήστε το έγγραφο
Σαρώστε το πρόσωπό σας με κάμερα
Μετά την επαλήθευση των εγγράφων σας, θα μπορείτε να δημοσιεύετε αγγελίες και να επικοινωνείτε με πωλητές.
Η επαλήθευση των εγγράφων σας σε εξέλιξη
Η διαδικασία αυτή κάνει περίπου 60 λεπτά.
Αποθηκεύστε τις αναζητήσεις σας!
Πιέστε το κουμπί" Αποθήκευση αναζήτησης "σε μια σελίδα αποτελεσμάτων αναζήτησης
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Πιέστε το πλήκτρο αστέρι και αυτή η διαφήμιση θα είναι στην αγαπημένη σας περιοχή, όπου μπορείτε εύκολα να το δείτε ξανά!