Παρακαλώ, επιβεβαιώστε τη η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας.
Σας έχουμε στείλει ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση Κάντε κλικ στο σύνδεσμο "επιβεβαίωση" σε αυτό το μήνυμα
διαφορετικά δεν θα μπορέσουμε να σας ειδοποιήσουμε για νέες απαντήσεις στις αγγελίες και τα μηνύματά σας στη συνομιλία.
Αν δεν έχετε λάβει ακόμη ένα μήνυμα επιβεβαίωσης, κάντε κλικ εδώ για να το στείλετε ξανά
Confirmation email has been sent
Έχετε αποκλειστεί από τη χρήση του www.bazaraki.com
4-bedroom detached house for sale
- Αριθμός αναφοράς: 13810
- Εμβαδόν ακινήτου: 320 m²
- Τύπος: Μονοκατοικία
- Χώρος Στάθμευσης: Καλυμμένο
- Κατάσταση: Μεταπώληση
- Εμβαδό οικοπέδου: 2342 m²
- Επιπλωμένο: Επιπλωμένο
- Περιλαμβάνει: Πισίνα, Αποθήκη, Κήπος, Βεράντα
- Ταχυδρομικός Τομέας: 4525
- Έτος καταστευής: 2021
- Διαδυκτιακή ξενάγηση: Ναι
- Κλιματιστικα: Σε όλα τα δωμάτια
- Ενεργειακή Απόδοση: N/A
- Υπνοδωμάτια: 4
- Square meter price: €6.875 /m²
- Μπάνια: 5+
Τοποθεσία: Επαρχία Λεμεσού — Μονή
Μεταφράστε σε:
Ελληνικά
English
Русский
Deutsch
Εμφάνιση πρωτότυπου
•4 Bedrooms
•5 W/C
•Internal Area 320m2
•Plot 2343m2
•Garden 2100m2
•En Suite Bathroom
•Guest WC
•Covered Parking 2
•Storage
Villa for Sale in Moni, Limassol – €2.200.000
Experience luxury living in this exceptional two-storey villa located in the tranquil area of Moni, just minutes from Limassol city.
This fully furnished home offers comfort, privacy, and elegance in one of Limassol’s most peaceful residential areas. Ideal for families or executives looking for an upscale lifestyle in a serene environment.
Location: Moni, Limassol – easy access to the highway and all city amenities.
-
GSP PRIME RESIDENCEΕπαρχία Λευκωσίας, Περιοχή ΓΣΠ -
Σχετικές αγγελίες
4-bedroom detached house for sale
4
4
209 m²
Καλυμμένο
4 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λεμεσού, Άγιος Αθανάσιος
4-bedroom detached house for sale
4
306 m²
Καλυμμένο
1 εβδομάδα πριν | Επαρχία Λεμεσού, Λεμεσός - Αγία Φύλα
4-bedroom semi-detached for sale
4
5+
475 m²
332 m²
Καλυμμένο
4 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λεμεσού, Λεμεσός - Αγία Φύλα
3-bedroom detached house for sale
3
3
186 m²
265 m²
Καλυμμένο
3 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λεμεσού, Άγιος Αθανάσιος