Παρακαλώ, επιβεβαιώστε τη η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας.
Σας έχουμε στείλει ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση Κάντε κλικ στο σύνδεσμο "επιβεβαίωση" σε αυτό το μήνυμα
διαφορετικά δεν θα μπορέσουμε να σας ειδοποιήσουμε για νέες απαντήσεις στις αγγελίες και τα μηνύματά σας στη συνομιλία.
Αν δεν έχετε λάβει ακόμη ένα μήνυμα επιβεβαίωσης, κάντε κλικ εδώ για να το στείλετε ξανά
Confirmation email has been sent
Έχετε αποκλειστεί από τη χρήση του www.bazaraki.com
3-bedroom detached house for sale
- Εμβαδόν ακινήτου: 149 m²
- Τύπος: Μονοκατοικία
- Χώρος Στάθμευσης: Καλυμμένο
- Κατάσταση: Μεταπώληση
- Εμβαδό οικοπέδου: 298 m²
- Επιπλωμένο: Ηλ. συσκευές μόνο
- Περιλαμβάνει: Κήπος, Τζάκι, Βεράντα, Αποθήκη
- Ταχυδρομικός Τομέας: 4846
- Έτος καταστευής: Παλαιότερο
- Τύπος: Σπίτια
- Διαδυκτιακή ξενάγηση: Όχι
- Κλιματιστικα: Οχι
- Ενεργειακή Απόδοση: N/A
- Υπνοδωμάτια: 3
- Square meter price: €906 /m²
- Μπάνια: 1
Τοποθεσία: Επαρχία Λεμεσού — Τρεις Ελιές
Μεταφράστε σε:
Ελληνικά
English
Русский
Deutsch
Εμφάνιση πρωτότυπου
Πωλείται ανακαινισμενη διώροφη μονοκατοικία στο χωριο Τρεις Ελιές Λεμεσού γωνιακό( απο 3 πλευρές δρομο ), 149 τ.μ σε οικόπεδο 298 τ.μ , βαμμένο,3 Υ/Δ ,1 W/C μαζι με ντουζιερα,, καινούρια κουζινα με ηλεκτρικες συσκευές, τζακι, τραπεζαρία , 2 μπαλκόνια (εκ των οποίων το 1 στεγασμένο), διπλο παρκινγκ, 2 μεγάλες αποθήκες, κήπος, ανακαινισμενη οροφή, σκαλα απο το μπαλκονι προς το υπόγειο/ πάρκινγκ/ αποθήκες
Τιμή: €135 000
-
GSP PRIME RESIDENCEΕπαρχία Λευκωσίας, Περιοχή ΓΣΠ -
-
GATEWAY OFFICESΕπαρχία Λεμεσού, Λεμεσός - Μέσα Γειτονιά -
Σχετικές αγγελίες
4-bedroom detached house for sale
4
1
150 m²
627 m²
Ακάλυπτο
2 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Κάμπος
3-bedroom detached house for sale
3
1
90 m²
391 m²
2 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λεμεσού, Κάτω Αμίαντος
4-bedroom detached house for sale
4
2
240 m²
6135 m²
Καλυμμένο
2 εβδομάδες πριν | Επαρχία Αμμοχώστου, Αγία Θέκλα
4-bedroom detached house for sale
4
2
130 m²
810 m²
Ακάλυπτο
3 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Πέρα
3-bedroom detached house for sale
3
2
157 m²
Καλυμμένο
4 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λάρνακας, Αγγλισίδες
2-bedroom detached house for sale
2
2
149 m²
149 m²
Καλυμμένο
3 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λεμεσού, Πελένδρι
€135.000
€906/m²
×
Απαιτείται επαλήθευση εγγράφων
Φωτογραφήστε το έγγραφο
Σαρώστε το πρόσωπό σας με κάμερα
Μετά την επαλήθευση των εγγράφων σας, θα μπορείτε να δημοσιεύετε αγγελίες και να επικοινωνείτε με πωλητές.
Η επαλήθευση των εγγράφων σας σε εξέλιξη
Η διαδικασία αυτή κάνει περίπου 60 λεπτά.
Αποθηκεύστε τις αναζητήσεις σας!
Πιέστε το κουμπί" Αποθήκευση αναζήτησης "σε μια σελίδα αποτελεσμάτων αναζήτησης
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Πιέστε το πλήκτρο αστέρι και αυτή η διαφήμιση θα είναι στην αγαπημένη σας περιοχή, όπου μπορείτε εύκολα να το δείτε ξανά!