Προσωπικός λογαριασμός Είσοδος και εγγραφή
Δημιουργία αγγελίας

3-bedroom detached house for sale

Επαρχία Λάρνακας, Κίτι
Καταχωρήθηκε: Χθες 10:35 Kωδ. αγγελίας: 6200290
3-bedroom detached house for sale-1 3-bedroom detached house for sale-2 3-bedroom detached house for sale-3 3-bedroom detached house for sale-4 3-bedroom detached house for sale-5 3-bedroom detached house for sale-6 3-bedroom detached house for sale-7 3-bedroom detached house for sale-8 3-bedroom detached house for sale-9
  • Αριθμός αναφοράς: est-002204201
  • Εμβαδόν ακινήτου: 125 m²
  • Τύπος: Μονοκατοικία
  • Χώρος Στάθμευσης: Καλυμμένο
  • Κατάσταση: Υπό κατασκευή
  • Εμβαδό οικοπέδου: 360 m²
  • Περιλαμβάνει: Κήπος, Αποθήκη
  • Ενεργειακή Απόδοση: Α
  • Υπνοδωμάτια: 3
  • Square meter price: €2.720 /m²
  • Μπάνια: 2
Τοποθεσία: Επαρχία Λάρνακας — Κίτι
Μεταφράστε σε: Ελληνικά English Русский Deutsch
Εμφάνιση πρωτότυπου

A three-bedroom ground floor house under construction for sale in Kiti, Larnaca district with 125 sq m of internal covered space on a 360 sq m plot. It consists of a spacious open-plan living room/kitchen/dining room, three bedrooms and two bathrooms, including a private bathroom (en-suite) with a dressing room in the master bedroom. Externally, it consists of a covered/uncovered terrace, a courtyard with a garden and has air conditioning, a swimming pool and a covered parking space. It is located in a very good and quiet location, close to all services and the highway and 5 minutes drive from the beach, 10 minutes from the center of Larnaca. Selling price 340,000 euros plus VAT.

Ζητήστε περισσότερες πληροφορίες
Το όνομα σου*
Το τηλέφωνό σου*
Το e-mail σου
Το μήνυμά σου
Run a full technical and legal real estate check today
  • Technical inspection:
    HOMESURV
    +357 22 377 004
  • Legal inspection:
    CTA LAW FIRM C.T. Antoniou & Co LLC
    + 357 22 516 838
  • Technical inspection:
    SQUARE ARCHITECTS
    +357 99 592 218
  • Legal inspection:
    M.PARASCHOU LAW Advocates & Legal Consultants
    +357 22 622 262
  • Technical inspection:
    HOME CHECK
    +357 96 504 296
  • Νέα Έργα

Σχετικές αγγελίες

340.000
€2.720/m²
Τηλέφωνο
+35XXXXXXXXX
Sabbianco Properties Sabbianco Properties
Verified account

Στο Bazaraki από Σεπ, 2017

Άλλες διαφημίσεις από τον χρήστη
Κοινοποίηση
×

Απαιτείται επαλήθευση εγγράφων
Φωτογραφήστε το έγγραφο
Σαρώστε το πρόσωπό σας με κάμερα
Η επαλήθευση εγγράφων
Μετά την επαλήθευση των εγγράφων σας, θα μπορείτε να δημοσιεύετε αγγελίες και να επικοινωνείτε με πωλητές.
Η επαλήθευση των εγγράφων σας σε εξέλιξη
Η διαδικασία αυτή κάνει περίπου 60 λεπτά.
Error 400
Αποθηκεύστε τις αναζητήσεις σας!
Πιέστε το κουμπί" Αποθήκευση αναζήτησης "σε μια σελίδα αποτελεσμάτων αναζήτησης
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Πιέστε το πλήκτρο αστέρι και αυτή η διαφήμιση θα είναι στην αγαπημένη σας περιοχή, όπου μπορείτε εύκολα να το δείτε ξανά!
logo
This account is verified by E-mongolia
Verify your account by E-Mongolia
  • verified
    This account has a verified association with E-mongolia
  • calendar
    Verified since
  • verified
    Your ad will be marked as verified
  • thumb
    Advertising will receive more attention and trust