Προσωπικός λογαριασμός Είσοδος και εγγραφή
Δημιουργία αγγελίας

2-bedroom apartment for sale

Επαρχία Λευκωσίας, Λευκωσία - Παλουριώτισσα
Καταχωρήθηκε: Σήμερα 13:42 Kωδ. αγγελίας: 6511972
2-bedroom apartment for sale-1 2-bedroom apartment for sale-2 2-bedroom apartment for sale-3 2-bedroom apartment for sale-4 2-bedroom apartment for sale-5 2-bedroom apartment for sale-6 2-bedroom apartment for sale-7 2-bedroom apartment for sale-8 2-bedroom apartment for sale-9 2-bedroom apartment for sale-10 2-bedroom apartment for sale-11 2-bedroom apartment for sale-12 2-bedroom apartment for sale-13 2-bedroom apartment for sale-14 2-bedroom apartment for sale-15 2-bedroom apartment for sale-16 2-bedroom apartment for sale-17
  • Αριθμός αναφοράς: TMX 1422
  • Εμβαδόν ακινήτου: 75 m²
  • Τύπος: Διαμέρισμα
  • Όροφος: 2ος
  • Χώρος Στάθμευσης: Καλυμμένο
  • Κατάσταση: Καινούριο
  • Επιπλωμένο: Χωρίς Επιπλα
  • Περιλαμβάνει: Ασανσέρ, Βεράντα, Αποθήκη
  • Έτος καταστευής: 2026
  • Ενεργειακή Απόδοση: A
  • Υπνοδωμάτια: 2
  • Square meter price: €2.387 /m²
  • Μπάνια: 2
Τοποθεσία: Επαρχία Λευκωσίας — Λευκωσία - Παλουριώτισσα
Μεταφράστε σε: Ελληνικά English Русский Deutsch
Εμφάνιση πρωτότυπου

Bright and modern second-floor apartment located in a boutique residential building with only 8 apartments, offering comfortable living spaces, energy-efficient features, covered parking, and excellent construction quality.

Ideal for both investment and permanent residence with easy access to Nicosia city center and all amenities.

Key Highlights:

• Approx. 75m² Internal Area

• Spacious Covered Veranda

• Approx. 85–87m² Total Covered Area

• 2 Comfortable Bedrooms

• 2 Modern Bathrooms

• Spacious Open Plan Living & Dining Area

• Modern Kitchen Layout

• Covered Parking Space

• Private Storage Room

• Second Floor Apartment

• Boutique Building with Only 8 Apartments

• Last Unit Available

• Energy Efficiency A

• Photovoltaic System & Solar Water Heating

Price:

€179,000 + VAT

Viewing by appointment

TEAMWORX PROPERTY SERVICES LTD

Reg. No. 1249 | Lic. No. 628/E

Ζητήστε περισσότερες πληροφορίες
Το όνομα σου*
Το τηλέφωνό σου*
Το e-mail σου
Το μήνυμά σου
Run a full technical and legal real estate check today
  • Technical inspection:
    HOMESURV
    +357 22 377 004
  • Legal inspection:
    CTA LAW FIRM C.T. Antoniou & Co LLC
    + 357 22 516 838
  • Technical inspection:
    HOME CHECK
    +357 96 504 296
  • Legal inspection:
    M.PARASCHOU LAW Advocates & Legal Consultants
    +357 22 622 262
  • Technical inspection:
    SQUARE ARCHITECTS
    +357 99 592 218
  • Νέα Έργα

Σχετικές αγγελίες

TeamWorx Property Sevices TeamWorx Property Sevices
Verified account

Στο Bazaraki από Νοέ, 2020

Άλλες διαφημίσεις από τον χρήστη
Κοινοποίηση
×

Απαιτείται επαλήθευση εγγράφων
Φωτογραφήστε το έγγραφο
Σαρώστε το πρόσωπό σας με κάμερα
Η επαλήθευση εγγράφων
Μετά την επαλήθευση των εγγράφων σας, θα μπορείτε να δημοσιεύετε αγγελίες και να επικοινωνείτε με πωλητές.
Η επαλήθευση των εγγράφων σας σε εξέλιξη
Η διαδικασία αυτή κάνει περίπου 60 λεπτά.
Error 400
Αποθηκεύστε τις αναζητήσεις σας!
Πιέστε το κουμπί" Αποθήκευση αναζήτησης "σε μια σελίδα αποτελεσμάτων αναζήτησης
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Πιέστε το πλήκτρο αστέρι και αυτή η διαφήμιση θα είναι στην αγαπημένη σας περιοχή, όπου μπορείτε εύκολα να το δείτε ξανά!