Παρακαλώ, επιβεβαιώστε τη η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας.
Σας έχουμε στείλει ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση Κάντε κλικ στο σύνδεσμο "επιβεβαίωση" σε αυτό το μήνυμα
διαφορετικά δεν θα μπορέσουμε να σας ειδοποιήσουμε για νέες απαντήσεις στις αγγελίες και τα μηνύματά σας στη συνομιλία.
Αν δεν έχετε λάβει ακόμη ένα μήνυμα επιβεβαίωσης, κάντε κλικ εδώ για να το στείλετε ξανά
Confirmation email has been sent
Έχετε αποκλειστεί από τη χρήση του www.bazaraki.com
3-bedroom penthouse for sale
- Αριθμός αναφοράς: 17171
- Εμβαδόν ακινήτου: 205 m²
- Τύπος: Ρετιρέ
- Χώρος Στάθμευσης: Οχι
- Κατάσταση: Μεταπώληση
- Επιπλωμένο: Χωρίς Επιπλα
- Περιλαμβάνει: Πισίνα, Αποθήκη, Κήπος
- Κλιματιστικα: Οχι
- Ενεργειακή Απόδοση: N/A
- Υπνοδωμάτια: 3
- Square meter price: €8.049 /m²
- Μπάνια: 2
Τοποθεσία: Επαρχία Λεμεσού — Γερμασόγεια Τουριστική Περιοχή
Εμφάνιση πρωτότυπου
Reference ID: #17171
Price details: €1,650,000 +VAT
This designed 4-storey building consists of 7 high-end luxury apartments and is a high quality construction, protected by gate control and video cameras and featuring a smart home system. It is located within 80m from the sea,right in the heart of the Limassol Tourist Area.
open plan areas (living room and kitchen), high gypsum board ceilings and beautifull lighting. The building will also feature an in-house fitness centre.
Covered area 205m2, Uncovered veranda 47m2, Swimming Pool 24m2, Roof Garden 64m2
Delivery September of 2020
-
GSP PRIME RESIDENCEΕπαρχία Λευκωσίας, Περιοχή ΓΣΠ -
Σχετικές αγγελίες
2-bedroom apartment for sale
2
2
113 m²
Καλυμμένο
4 ημέρες πριν | Επαρχία Λεμεσού, Γερμασόγεια Τουριστική Περιοχή
2-bedroom penthouse for sale
2
2
112 m²
Καλυμμένο
2-bedroom apartment for sale
2
2
112 m²
Καλυμμένο
3 ημέρες πριν | Επαρχία Λεμεσού, Γερμασόγεια Τουριστική Περιοχή