Παρακαλώ, επιβεβαιώστε τη η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας.
Σας έχουμε στείλει ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση Κάντε κλικ στο σύνδεσμο "επιβεβαίωση" σε αυτό το μήνυμα
διαφορετικά δεν θα μπορέσουμε να σας ειδοποιήσουμε για νέες απαντήσεις στις αγγελίες και τα μηνύματά σας στη συνομιλία.
Αν δεν έχετε λάβει ακόμη ένα μήνυμα επιβεβαίωσης, κάντε κλικ εδώ για να το στείλετε ξανά
Confirmation email has been sent
Έχετε αποκλειστεί από τη χρήση του www.bazaraki.com
3-bedroom detached house for sale
- Αριθμός αναφοράς: 47670
- Εμβαδόν ακινήτου: 120 m²
- Τύπος: Μονοκατοικία
- Χώρος Στάθμευσης: Καλυμμένο
- Κατάσταση: Υπό κατασκευή
- Εμβαδό οικοπέδου: 216 m²
- Διαδυκτιακή ξενάγηση: Όχι
- Κλιματιστικα: Σε όλα τα δωμάτια
- Ενεργειακή Απόδοση: Α
- Υπνοδωμάτια: 3
- Square meter price: €1.771 /m²
- Μπάνια: 1
Τοποθεσία: Επαρχία Λευκωσίας — Κλήρου
Μεταφράστε σε:
Ελληνικά
English
Русский
Deutsch
Εμφάνιση πρωτότυπου
Under construction amazing three bedroom two story house for sale in Klirou, Nicosia - Cyprus.
This beautiful house will have 120m2 of internal areas plus 15m2 uncovered veranda on a 216m2 plot. Moreover, it will have provision for A/C split units, for heating and for Roof garden, guest WC, and two covered parking spaces.
The house will be built in a quiet location.
Price: €212,500 + V.A.T.
ID: 47670
-
GSP PRIME RESIDENCEΕπαρχία Λευκωσίας, Περιοχή ΓΣΠ -
Σχετικές αγγελίες
3-bedroom detached house for sale
3
2
165 m²
205 m²
Καλυμμένο
4 ημέρες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Πάνω Δευτερά
Residential Plot 558 m²
558 m²
2 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Λακατάμεια - Αρχαγγέλος-Ανθούπολη
3-bedroom detached house for sale
3
2
155 m²
260 m²
Covered
3 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Τσέρι
€212.500
€1.771/m²
×
Απαιτείται επαλήθευση εγγράφων
Φωτογραφήστε το έγγραφο
Σαρώστε το πρόσωπό σας με κάμερα
Μετά την επαλήθευση των εγγράφων σας, θα μπορείτε να δημοσιεύετε αγγελίες και να επικοινωνείτε με πωλητές.
Η επαλήθευση των εγγράφων σας σε εξέλιξη
Η διαδικασία αυτή κάνει περίπου 60 λεπτά.
Αποθηκεύστε τις αναζητήσεις σας!
Πιέστε το κουμπί" Αποθήκευση αναζήτησης "σε μια σελίδα αποτελεσμάτων αναζήτησης
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα