Παρακαλώ, επιβεβαιώστε τη η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας.
Σας έχουμε στείλει ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση Κάντε κλικ στο σύνδεσμο "επιβεβαίωση" σε αυτό το μήνυμα
διαφορετικά δεν θα μπορέσουμε να σας ειδοποιήσουμε για νέες απαντήσεις στις αγγελίες και τα μηνύματά σας στη συνομιλία.
Αν δεν έχετε λάβει ακόμη ένα μήνυμα επιβεβαίωσης, κάντε κλικ εδώ για να το στείλετε ξανά
Confirmation email has been sent
Έχετε αποκλειστεί από τη χρήση του www.bazaraki.com
2-bedroom apartment for sale
- Αριθμός αναφοράς: SA36211
- Εμβαδόν ακινήτου: 80 m²
- Τύπος: Διαμέρισμα
- Όροφος: 2ος
- Χώρος Στάθμευσης: Καλυμμένο
- Κατάσταση: Υπό κατασκευή
- Επιπλωμένο: Χωρίς Επιπλα
- Περιλαμβάνει: Αποθήκη, Βεράντα
- Κλιματιστικα: Σε όλα τα δωμάτια
- Ενεργειακή Απόδοση: N/A
- Υπνοδωμάτια: 2
- Square meter price: €3.688 /m²
- Μπάνια: 2
Τοποθεσία: Επαρχία Λεμεσού — Λεμεσός - Αγία Φύλα
Εμφάνιση πρωτότυπου
Reference ID: #SA36211
Price details: €295,000 +VAT
Available for sale two 2 Bedroom Apartment €295K in Agia Fyla area, Limassol.
These spacious apartments are part of an exclusive residential development, consisting of 10 units. They are situated in a peaceful and well-developed neighborhood, offering easy access to the highway and wide range of amenities within walking distance.
Property Key Features:
Covered internal area: 80 sq.m
Covered Veranda: 20 sq.m
Storage unit: 3.5 sq.m
Covered parking: 1
Modern open-plan layout
High quality materials and elegant contemporary finishes
Energy efficiency Rating A
Completion date: March 2026
Plus V.A.T
-
GATEWAY OFFICESΕπαρχία Λεμεσού, Λεμεσός - Μέσα Γειτονιά -
-
GSP PRIME RESIDENCEΕπαρχία Λευκωσίας, Περιοχή ΓΣΠ -
Σχετικές αγγελίες
1-bedroom apartment for sale
1
1
50 m²
Καλυμμένο
1 εβδομάδα πριν | Επαρχία Λεμεσού, Λεμεσός - Αγία Φύλα
2-bedroom apartment for sale
2
2
100 m²
Ακάλυπτο
1 εβδομάδα πριν | Επαρχία Λεμεσού, Λεμεσός - Αγία Φύλα