Παρακαλώ, επιβεβαιώστε τη η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας.
Σας έχουμε στείλει ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση Κάντε κλικ στο σύνδεσμο "επιβεβαίωση" σε αυτό το μήνυμα
διαφορετικά δεν θα μπορέσουμε να σας ειδοποιήσουμε για νέες απαντήσεις στις αγγελίες και τα μηνύματά σας στη συνομιλία.
Αν δεν έχετε λάβει ακόμη ένα μήνυμα επιβεβαίωσης, κάντε κλικ εδώ για να το στείλετε ξανά
Confirmation email has been sent
Έχετε αποκλειστεί από τη χρήση του www.bazaraki.com
4-bedroom detached house for sale
- Εμβαδόν ακινήτου: 180 m²
- Τύπος: Μονοκατοικία
- Χώρος Στάθμευσης: Καλυμμένο
- Κατάσταση: Μεταπώληση
- Εμβαδό οικοπέδου: 214 m²
- Επιπλωμένο: Ηλ. συσκευές μόνο
- Περιλαμβάνει: Κήπος, Βεράντα
- Έτος καταστευής: 2004
- Τύπος: Σπίτια
- Διαδυκτιακή ξενάγηση: Ναι
- Κλιματιστικα: Σε όλα τα δωμάτια
- Ενεργειακή Απόδοση: N/A
- Υπνοδωμάτια: 4
- Square meter price: €1.444 /m²
- Μπάνια: 3
Τοποθεσία: Επαρχία Λευκωσίας — 'Έγκωμη
Μεταφράστε σε:
Ελληνικά
English
Русский
Deutsch
Εμφάνιση πρωτότυπου
4 bedroom detached house for Sale in Tymbvos.
1 main bathroom, 1 en-suite and one guest bathroom
Fully equipped kitchen
Fully air conditioned throughout
Central heating throughout
Laundry room
Double garage
2 verandas
On-street parking
Boiler room
Large kitchen/Dining room
Large front room
Built 2004
180 sq m internal areas
214 sq m plot
€260,000 NO VAT (open to offers)
Full Title Deeds
-
GSP PRIME RESIDENCEΕπαρχία Λευκωσίας, Περιοχή ΓΣΠ -
Σχετικές αγγελίες
4-bedroom semi-detached for sale
4
3
230 m²
270 m²
Καλυμμένο
2 ώρες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Λακατάμεια - Άγιος Νικόλαος
3-bedroom semi-detached for sale
3
1
125 m²
274 m²
3 ημέρες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Λακατάμεια - Αρχαγγέλος-Ανθούπολη
5-bedroom detached house for sale
5
1
150 m²
300 m²
Καλυμμένο
1 εβδομάδα πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Ανάγεια
3-bedroom semi-detached for sale
3
3
152 m²
203 m²
3 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Λατσιά - Άγιος Γεώργιος
4-bedroom detached house for sale
4
2
225 m²
608 m²
Καλυμμένο
1 εβδομάδα πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Λακατάμεια - Αγία Παρασκευή
4-bedroom detached house for sale
4
4
370 m²
558 m²
Καλυμμένο
2 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Πάνω Δευτερά
3-bedroom detached house for sale
3
3
188 m²
257 m²
Καλυμμένο
3 ημέρες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, 'Έγκωμη
4-bedroom detached house for sale