Παρακαλώ, επιβεβαιώστε τη η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας.
Σας έχουμε στείλει ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση Κάντε κλικ στο σύνδεσμο "επιβεβαίωση" σε αυτό το μήνυμα
διαφορετικά δεν θα μπορέσουμε να σας ειδοποιήσουμε για νέες απαντήσεις στις αγγελίες και τα μηνύματά σας στη συνομιλία.
Αν δεν έχετε λάβει ακόμη ένα μήνυμα επιβεβαίωσης, κάντε κλικ εδώ για να το στείλετε ξανά
Confirmation email has been sent
Έχετε αποκλειστεί από τη χρήση του www.bazaraki.com
7 apartments
- Κατάσταση: Μεταπώληση
- Εμβαδό οικοπέδου: 580 m²
- Εμβαδόν ακινήτου: 550 m²
- Περιλαμβάνει: Πάρκινγκ, Ασανσέρ, Βεράντα
- Ταχυδρομικός Τομέας: 8220
- Διαδυκτιακή ξενάγηση: Όχι
- Έτος κατασκευής: 2008
- Ενεργειακή Απόδοση: Β
- Square meter price: €1.773 /m²
Τοποθεσία: Επαρχία Πάφου — Χλώρακας
Μεταφράστε σε:
Ελληνικά
English
Русский
Deutsch
Εμφάνιση πρωτότυπου
Building of 7 apartments for sale.1× 3bedrooms, 5× 2bedrooms and 1× 1bedroom. All with covered parking and storage room (8sqrm each). With separate title.
Σχετικές αγγελίες
Incomplete apartment building in ayios dometios, nicosia
814 m²
679 m²
3 ημέρες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Άγιος Δομέτιος - Άγιος Γεώργιος
VIP
Building opposite polyclinic ygia
780 m²
620 m²
4 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λεμεσού, Λεμεσός - Αγία Ζώνη
Whole apartment building with 4 apartments in strovolos
457 m²
511 m²
2 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Στρόβολος - Ακρόπολη
Building, residential building, limassol, agios ioannis
230 m²
3 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λεμεσού, Λεμεσός - Άγιος Ιωάννης
Residential building in latsia - nicosia
480 m²
787 m²
2 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Λατσιά - Άγιος Γεώργιος
€975.000
διαπραγματεύσιμος
€1.773/m²
×
Απαιτείται επαλήθευση εγγράφων
Φωτογραφήστε το έγγραφο
Σαρώστε το πρόσωπό σας με κάμερα
Μετά την επαλήθευση των εγγράφων σας, θα μπορείτε να δημοσιεύετε αγγελίες και να επικοινωνείτε με πωλητές.
Η επαλήθευση των εγγράφων σας σε εξέλιξη
Η διαδικασία αυτή κάνει περίπου 60 λεπτά.
Αποθηκεύστε τις αναζητήσεις σας!
Πιέστε το κουμπί" Αποθήκευση αναζήτησης "σε μια σελίδα αποτελεσμάτων αναζήτησης
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Πιέστε το πλήκτρο αστέρι και αυτή η διαφήμιση θα είναι στην αγαπημένη σας περιοχή, όπου μπορείτε εύκολα να το δείτε ξανά!