Παρακαλώ, επιβεβαιώστε τη η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας.
Σας έχουμε στείλει ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση Κάντε κλικ στο σύνδεσμο "επιβεβαίωση" σε αυτό το μήνυμα
διαφορετικά δεν θα μπορέσουμε να σας ειδοποιήσουμε για νέες απαντήσεις στις αγγελίες και τα μηνύματά σας στη συνομιλία.
Αν δεν έχετε λάβει ακόμη ένα μήνυμα επιβεβαίωσης, κάντε κλικ εδώ για να το στείλετε ξανά
Confirmation email has been sent
Έχετε αποκλειστεί από τη χρήση του www.bazaraki.com
2-bedroom penthouse for sale
- Αριθμός αναφοράς: 002139040
- Εμβαδόν ακινήτου: 72 m²
- Τύπος: Ρετιρέ
- Κατάσταση: Υπό κατασκευή
- Ενεργειακή Απόδοση: N/A
- Υπνοδωμάτια: 2
- Square meter price: €2.917 /m²
- Μπάνια: 2
Τοποθεσία: Επαρχία Λάρνακας — Ορόκλινη
Μεταφράστε σε:
Ελληνικά
English
Русский
Deutsch
Εμφάνιση πρωτότυπου
A two-bedroom penthouse apartment with a roof garden under construction is for sale in Oroklini - Larnaca district, with 72 sq m. of covered interior space, 8 sq m. of covered terrace and 40 sq m. of roof garden on the 2nd floor of a two-story apartment building with 14 apartments in total. It has a pressurized water system, a luxurious kitchen with granite, 2 bathrooms, double glazing on the windows, covered parking and storage. The building is located close to many facilities such as shops, schools, supermarkets and cafes. Expected delivery date summer 2026. In addition, it has an A+ Energy Performance Certificate. Selling price 210,000 euros plus VAT.
-
GSP PRIME RESIDENCEΕπαρχία Λευκωσίας, Περιοχή ΓΣΠ -
Σχετικές αγγελίες
2-bedroom apartment for sale
2
2
76 m²
2 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λάρνακας, Αραδίππου - Άγιος Φανούριος
2-bedroom apartment for sale
2
3
86 m²
2-bedroom penthouse for sale
2
3
82 m²
3 ημέρες πριν | Επαρχία Λάρνακας, Αραδίππου - Άγιος Φανούριος
2-bedroom penthouse for sale
2
2
79 m²
Καλυμμένο
€210.000
€2.917/m²
×
Απαιτείται επαλήθευση εγγράφων
Φωτογραφήστε το έγγραφο
Σαρώστε το πρόσωπό σας με κάμερα
Μετά την επαλήθευση των εγγράφων σας, θα μπορείτε να δημοσιεύετε αγγελίες και να επικοινωνείτε με πωλητές.
Η επαλήθευση των εγγράφων σας σε εξέλιξη
Η διαδικασία αυτή κάνει περίπου 60 λεπτά.
Αποθηκεύστε τις αναζητήσεις σας!