Πολυκατοικία στη λεωφόρο ομονοίας, λεμεσός
- Εμβαδόν: 262 m²
- Τύπος: Κτίρια
- Κατάσταση: Μεταπώληση
- Εμβαδό οικοπέδου: 262 m²
- Ταχυδρομικός Τομέας: 3048
- Έτος κατασκευής: Παλαιότερο
- Ενεργειακή Απόδοση: N/A
- Square meter price: €2.061 /m²
Πωλείται πολυκατοικία σε εξαιρετικά κεντρική τοποθεσία στη Λεωφόρο Ομονοίας στη Λεμεσό απέναντι από ANDYS MOTORS, σε κύριο εμπορικό δρόμο με υψηλή προβολή και εύκολη πρόσβαση.
Το ακίνητο βρίσκεται πολύ κοντά στο My Mall Limassol και στο καζίνο City of Dreams Mediterranean, γεγονός που το καθιστά ιδανική επιλογή για επενδυτές.
Χαρακτηριστικά Ακινήτου:
-Συνολικό εμβαδόν: 262 τ.μ.
-2 όροφοι - Ο 2ος όροφος είναι ημιτελής (στο στάδιο σοβατισμάτων)
-Πρόνοια για κατασκευή έως 4 ορόφους
Συνολικά 6 μονάδες:
-2 καταστήματα (ισόγειο)
-2 διαμερίσματα
-2 studio
-Ελεύθερο από ενοικιαστές
Κατάλληλο για άμεση εκμετάλλευση, ανακαίνιση ή ανάπτυξη
Υψηλή επενδυτική προοπτική λόγω τοποθεσίας
Τιμή Πώλησης: €540.000
Για περισσότερες πληροφορίες ή ραντεβού, παρακαλώ επικοινωνήστε.
ENGLISH TEXT TO FOLLOW:
Residential and commercial building for sale in a prime central location on Omonoia Avenue in Limassol, opposite Andys Motors situated on a main commercial road with excellent visibility.
The property is located close to My Mall Limassol and City of Dreams Mediterranean, making it an ideal investment opportunity.
Property Features:
-Area: 262 sq.m
-2 floors (The 2nd floor is unfinished (plastering stage)
-Provision for up to 4 floors
6 units in total:
-2 ground-floor shops
-2 apartments
-2 studios
Vacant – free of tenants
Suitable for immediate use, renovation, or redevelopment
High rental and development potential
Asking Price: €540,000
For more information or to arrange a viewing, please contact us.