Προσωπικός λογαριασμός Είσοδος και εγγραφή
Δημιουργία αγγελίας

3-bedroom penthouse for sale

Επαρχία Πάφου, Universal
Καταχωρήθηκε: 18.05.2026 23:03 Kωδ. αγγελίας: 6449816
3-bedroom penthouse for sale-1 3-bedroom penthouse for sale-2 3-bedroom penthouse for sale-3 3-bedroom penthouse for sale-4 3-bedroom penthouse for sale-5 3-bedroom penthouse for sale-6 3-bedroom penthouse for sale-7 3-bedroom penthouse for sale-8 3-bedroom penthouse for sale-9 3-bedroom penthouse for sale-10 3-bedroom penthouse for sale-11 3-bedroom penthouse for sale-12
  • Εμβαδόν ακινήτου: 121 m²
  • Τύπος: Ρετιρέ
  • Όροφος: 3ος
  • Χώρος Στάθμευσης: Καλυμμένο
  • Κατάσταση: Καινούριο
  • Επιπλωμένο: Χωρίς Επιπλα
  • Περιλαμβάνει: Ασανσέρ, Βεράντα, Αποθήκη
  • Διαδυκτιακή ξενάγηση: Ναι
  • Κλιματιστικα: Σε όλα τα δωμάτια
  • Έτος καταστευής: 2025
  • Ενεργειακή Απόδοση: A
  • Υπνοδωμάτια: 3
  • Square meter price: €3.264 /m²
  • Μπάνια: 3
Τοποθεσία: Επαρχία Πάφου — Universal
Μεταφράστε σε: Ελληνικά English Русский Deutsch
Εμφάνιση πρωτότυπου

#ForSale #Cyprus #Paphos #Universal

🔥 Spacious 3-bedroom penthouse in a modern new complex in Universal — one of the most popular areas of Paphos for living and investment.

The complex is located just 6 minutes drive from the sea, close to parks, a playground, shops, cafés and all city amenities. Perfect both for comfortable living and rental income.

🏡 Property details:

• 3 bedrooms

• 3 bathrooms

• Internal area: 121 m²

• covered veranda 17 m²

• private roof terrace

• storage room

• 1 covered parking space

⚙️ Features:

• photovoltaic system

• HeatLife underfloor heating

• modern residential complex

• high-quality finishes

✨ Brand new apartment — project completion September 2025. A great investment op-portunity in the tourist area of Paphos with strong rental potential.

💶 Price: 395,000

📩 DM for more details

⚖️ Legal support available

Ζητήστε περισσότερες πληροφορίες
Το όνομα σου*
Το τηλέφωνό σου*
Το e-mail σου
Το μήνυμά σου
Run a full technical and legal real estate check today
  • Technical inspection:
    HOME CHECK
    +357 96 504 296
  • Legal inspection:
    CTA LAW FIRM C.T. Antoniou & Co LLC
    + 357 22 516 838
  • Technical inspection:
    HOMESURV
    +357 22 377 004
  • Legal inspection:
    M.PARASCHOU LAW Advocates & Legal Consultants
    +357 22 622 262
  • Technical inspection:
    SQUARE ARCHITECTS
    +357 99 592 218
  • Νέα Έργα

Σχετικές αγγελίες

Cyprus Consulting Ltd
Verified account

Στο Bazaraki από Σεπ, 2024

Άλλες διαφημίσεις από τον χρήστη
Κοινοποίηση
×

Απαιτείται επαλήθευση εγγράφων
Φωτογραφήστε το έγγραφο
Σαρώστε το πρόσωπό σας με κάμερα
Η επαλήθευση εγγράφων
Μετά την επαλήθευση των εγγράφων σας, θα μπορείτε να δημοσιεύετε αγγελίες και να επικοινωνείτε με πωλητές.
Η επαλήθευση των εγγράφων σας σε εξέλιξη
Η διαδικασία αυτή κάνει περίπου 60 λεπτά.
Error 400
Αποθηκεύστε τις αναζητήσεις σας!
Πιέστε το κουμπί" Αποθήκευση αναζήτησης "σε μια σελίδα αποτελεσμάτων αναζήτησης
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Πιέστε το πλήκτρο αστέρι και αυτή η διαφήμιση θα είναι στην αγαπημένη σας περιοχή, όπου μπορείτε εύκολα να το δείτε ξανά!
logo
This account is verified by E-mongolia
Verify your account by E-Mongolia