Παρακαλώ, επιβεβαιώστε τη η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας.
Σας έχουμε στείλει ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση Κάντε κλικ στο σύνδεσμο "επιβεβαίωση" σε αυτό το μήνυμα
διαφορετικά δεν θα μπορέσουμε να σας ειδοποιήσουμε για νέες απαντήσεις στις αγγελίες και τα μηνύματά σας στη συνομιλία.
Αν δεν έχετε λάβει ακόμη ένα μήνυμα επιβεβαίωσης, κάντε κλικ εδώ για να το στείλετε ξανά
Confirmation email has been sent
Έχετε αποκλειστεί από τη χρήση του www.bazaraki.com
3-bedroom apartment for sale
- Αριθμός αναφοράς: 2363721
- Εμβαδόν ακινήτου: 111 m²
- Τύπος: Διαμέρισμα
- Όροφος: Ισόγειο
- Χώρος Στάθμευσης: Ακάλυπτο
- Κατάσταση: Μεταπώληση
- Περιλαμβάνει: Ασανσέρ
- Κλιματιστικα: Σε όλα τα δωμάτια
- Έτος καταστευής: 2013
- Ενεργειακή Απόδοση: B
- Υπνοδωμάτια: 3
- Square meter price: €2.613 /m²
- Μπάνια: 2
Τοποθεσία: Επαρχία Λεμεσού — Λεμεσός - Ζακάκι
Μεταφράστε σε:
Ελληνικά
English
Русский
Deutsch
Εμφάνιση πρωτότυπου
Ground floor 3-bedroom apartment in a quiet area in Zakaki. The building was erected in 2013. The interior spaces amount to 111sq.m + 17sq.m covered terrace + 50sq.m (approx.) yard.
It has a separate property title
Apartment For sale, floor: Ground floor, in Limassol City - Zakaki. The Apartment is 111 sq.m.. It consists of: 3 bedrooms (1 Master), 2 bathrooms, 2 wc and it also has 1 parkings (1 Open). The property was built in 2013, Air conditioning are also available, the energy certificate is: Not required. The property's status is: Very good condition and it also has the following unique features and advantages: Elevator. Price: €290.000.
Omega Real Estate Cyprus Ltd AM1097 AA310/E
-
GSP PRIME RESIDENCEΕπαρχία Λευκωσίας, Περιοχή ΓΣΠ -
Σχετικές αγγελίες
3-bedroom apartment for sale
3
2
120 m²
Καλυμμένο
3 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λεμεσού, Λεμεσός - Αγία Φύλα
3-bedroom apartment for sale
3
2
121 m²
Καλυμμένο
2 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λεμεσού, Λεμεσός - Νεάπολη
2-bedroom apartment for sale
2
2
92 m²
Ακάλυπτο
1 εβδομάδα πριν | Επαρχία Λεμεσού, Λεμεσός - Νεάπολη
3-bedroom apartment for sale
3
3
128 m²
Καλυμμένο
1 εβδομάδα πριν | Επαρχία Λεμεσού, Ποταμός Γερμασόγειας
3-bedroom apartment for sale
3
3
156 m²
Ακάλυπτο
1 εβδομάδα πριν | Επαρχία Λεμεσού, Ποταμός Γερμασόγειας
€290.000
€2.613/m²
×
Απαιτείται επαλήθευση εγγράφων
Φωτογραφήστε το έγγραφο
Σαρώστε το πρόσωπό σας με κάμερα
Μετά την επαλήθευση των εγγράφων σας, θα μπορείτε να δημοσιεύετε αγγελίες και να επικοινωνείτε με πωλητές.
Η επαλήθευση των εγγράφων σας σε εξέλιξη
Η διαδικασία αυτή κάνει περίπου 60 λεπτά.