Παρακαλώ, επιβεβαιώστε τη η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας.
Σας έχουμε στείλει ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση Κάντε κλικ στο σύνδεσμο "επιβεβαίωση" σε αυτό το μήνυμα
διαφορετικά δεν θα μπορέσουμε να σας ειδοποιήσουμε για νέες απαντήσεις στις αγγελίες και τα μηνύματά σας στη συνομιλία.
Αν δεν έχετε λάβει ακόμη ένα μήνυμα επιβεβαίωσης, κάντε κλικ εδώ για να το στείλετε ξανά
Confirmation email has been sent
Έχετε αποκλειστεί από τη χρήση του www.bazaraki.com
3-bedroom apartment for sale
- Εμβαδόν ακινήτου: 155 m²
- Τύπος: Διαμέρισμα
- Κατάσταση: Μεταπώληση
- Επιπλωμένο: Επιπλωμένο
- Περιλαμβάνει: Πισίνα, Κήπος, Βεράντα, Αποθήκη
- Κλιματιστικα: Σε όλα τα δωμάτια
- Ενεργειακή Απόδοση: N/A
- Υπνοδωμάτια: 3
- Square meter price: €9.613 /m²
- Μπάνια: 3
Τοποθεσία: Επαρχία Λεμεσού — Πύργος Λεμεσού Τουριστική Περιοχή
Μεταφράστε σε:
Ελληνικά
English
Русский
Deutsch
Εμφάνιση πρωτότυπου
FOR SALE - 3 bedroom Apartment in Seafront Complex "Thera", Limassol
The property features:
- 3 bedrooms
- 1 guest w/c
- 1 bathroom
- 1 en-suite in master bedroom
- Separate spacious kitchen
- 120m2 internal area
- 35m2 veranda overlooking the garden and the sea
Project "Thera" is one of the most sought-after projects in Limassol with availability for sale being rare. The project is situated on Limassol's seafront between Parklane 5* Hotel and Malindi. Main features include:
- Tennis court
- Gated entry
- Beatiful gardens
- 2 swimming pools
- Outdoor playground
- Gated direct access to the beach
Asking price: €1.490.000 - VAT exempt
Contact us to arrange a viewing!
-
GSP PRIME RESIDENCEΕπαρχία Λευκωσίας, Περιοχή ΓΣΠ -
-
GATEWAY OFFICESΕπαρχία Λεμεσού, Λεμεσός - Μέσα Γειτονιά -
Σχετικές αγγελίες
3-bedroom apartment for sale
3
4
219 m²
Καλυμμένο
2 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λεμεσού, Άγιος Τύχων Τουριστική Περιοχή
3-bedroom apartment for sale
3
3
135 m²
Καλυμμένο
2 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λεμεσού, Λεμεσός - Μέσα Γειτονιά
3-bedroom apartment for sale
3
2
115 m²
Καλυμμένο
2 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Λευκωσία - Παλουριώτισσα
3-bedroom apartment for sale
3
2
120 m²
Καλυμμένο
2 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λεμεσού, Λεμεσός - Νεάπολη
3-bedroom apartment for sale
3
2
112 m²
Καλυμμένο
2 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λάρνακας, Λάρνακα - Λιμάνι
3-bedroom apartment for sale
3
2
220 m²
Καλυμμένο
2 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λεμεσού, Άγιος Αθανάσιος
3-bedroom apartment for sale
3
2
113 m²
Καλυμμένο
2 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λεμεσού, Λεμεσός - Νεάπολη
3-bedroom apartment for sale