Προσωπικός λογαριασμός Είσοδος και εγγραφή
Δημιουργία αγγελίας

Residential Plot 530 m²

Επαρχία Λευκωσίας, Λακατάμεια - Αρχαγγέλος-Ανθούπολη
Καταχωρήθηκε: Χθες 19:17 Kωδ. αγγελίας: 6475177
Residential Plot 530 m²-1 Residential Plot 530 m²-2 Residential Plot 530 m²-3
  • Μερίδιο: Οχι
  • Τύπος Γης: Οικόπεδο
  • Εμβαδόν Οικοπέδου: 530 m²
  • Τύπος οικοπέδου: Oικιστικό
  • Ταχυδρομικός Τομέας: 2304
  • Διαδυκτιακή ξενάγηση: Ναι
  • Square meter price: €302 /m²
Τοποθεσία: Επαρχία Λευκωσίας — Λακατάμεια - Αρχαγγέλος-Ανθούπολη
Μεταφράστε σε: Ελληνικά English Русский Deutsch
Εμφάνιση πρωτότυπου

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΓΩΝΙΑΚΟ ΟΙΚΙΣΤΙΚΟ ΟΙΚΟΠΕΔΟ

Λακατάμια – Ανθούπολη (Τ.Κ. 2304)

Τιμή 170.000 (συζητήσιμη)

📍 Τοποθεσία: Οδός Αλεξίας & Φωτεινής

Σε εξαιρετικό σημείο, δρομος Γυμνάσιου Ανθούπολης.

Στοιχεία Οικοπέδου

Εμβαδόν: 530 τ.μ.

Ζώνη: Κα6

Συντελεστής Δόμησης: 90%

Συντελεστής Κάλυψης: 50%

Μέγιστοι Όροφοι: 2

Μέγιστο Ύψος: 10μ.

Πλεονεκτήματα Ακινήτου

✔ Γωνιακό οικόπεδο με μεγάλη πρόσοψη

✔ Εύκολη πρόσβαση και εξαιρετική θέση

✔ Ιδανικό για ανέγερση κατοικίας ή επένδυση

✔ Έτοιμα πεζοδρόμια – άμεση αξιοποίηση

✔ Δίπλα σε χώρο πρασίνου, σε ήσυχο και ποιοτικό περιβάλλον

✔ Απέναντι από αδόμητα οικόπεδα με ανοιχτό ορίζοντα

Μια εξαιρετική επιλογή τόσο για ιδιοκατοίκηση όσο και για επενδυτική αξιοποίηση.

Τιμή: €160.000 (συζητήσιμη)

📞 Πληροφορίες / Επικοινωνία

Μιχάλης

Ζητήστε περισσότερες πληροφορίες
Το όνομα σου*
Το τηλέφωνό σου*
Το e-mail σου
Το μήνυμά σου
Run a full technical and legal real estate check today
  • Technical inspection:
    HOMESURV
    +357 22 377 004
  • Legal inspection:
    M.PARASCHOU LAW Advocates & Legal Consultants
    +357 22 622 262
  • Technical inspection:
    SQUARE ARCHITECTS
    +357 99 592 218
  • Legal inspection:
    CTA LAW FIRM C.T. Antoniou & Co LLC
    + 357 22 516 838
  • Technical inspection:
    HOME CHECK
    +357 96 504 296

Σχετικές αγγελίες

160.000
170.000 διαπραγματεύσιμος
€302/m²
Τηλέφωνο
+35XXXXXXXXX
Συμβουλές για ασφαλείς συναλλαγές. Δείτε τον οδηγό μας
Αγγελος

Στο Bazaraki από Σεπ, 2019

Άλλες διαφημίσεις από τον χρήστη
Κοινοποίηση
×

Απαιτείται επαλήθευση εγγράφων
Φωτογραφήστε το έγγραφο
Σαρώστε το πρόσωπό σας με κάμερα
Η επαλήθευση εγγράφων
Μετά την επαλήθευση των εγγράφων σας, θα μπορείτε να δημοσιεύετε αγγελίες και να επικοινωνείτε με πωλητές.
Η επαλήθευση των εγγράφων σας σε εξέλιξη
Η διαδικασία αυτή κάνει περίπου 60 λεπτά.
Error 400
Αποθηκεύστε τις αναζητήσεις σας!
Πιέστε το κουμπί" Αποθήκευση αναζήτησης "σε μια σελίδα αποτελεσμάτων αναζήτησης
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Πιέστε το πλήκτρο αστέρι και αυτή η διαφήμιση θα είναι στην αγαπημένη σας περιοχή, όπου μπορείτε εύκολα να το δείτε ξανά!
logo
This account is verified by E-mongolia
Verify your account by E-Mongolia
  • verified
    This account has a verified association with E-mongolia
  • calendar
    Verified since
  • verified
    Your ad will be marked as verified
  • thumb
    Advertising will receive more attention and trust