3-bedroom villa for sale
- Εμβαδόν ακινήτου: 211 m²
- Τύπος: Βίλα
- Χώρος Στάθμευσης: Καλυμμένο
- Κατάσταση: Μεταπώληση
- Εμβαδό οικοπέδου: 750 m²
- Επιπλωμένο: Επιπλωμένο
- Περιλαμβάνει: Πισίνα, Κήπος, Βεράντα, Αποθήκη
- Έτος καταστευής: 2010
- Τύπος: Σπίτια
- Διαδυκτιακή ξενάγηση: Ναι
- Κλιματιστικα: Σε όλα τα δωμάτια
- Ενεργειακή Απόδοση: Β
- Υπνοδωμάτια: 3
- Square meter price: €2.521 /m²
- Μπάνια: 3
FOR SALE: 3-bedroom villa, Tala, Paphos
✅Priced at €532,000 (no VAT)
* Title Deeds: Available
* Internal Area: 168.00 m²
* Covered Verandas: 43.00 m²
* Covered Area: 211.00 m²
* Plot Area: 750.00 m²
* Address: Tala, Paphos, Cyprus
* Distance From Beach: 6.9 Km
* Distance From Shops: 1.9 Km
* Distance From City Centre: 9.9 Km
* Distance From Airport: 21.5 Km
* Distance From University: 11.7 Km
* Distance From School: 7.5 Km
* Distance From Hospital: 7.9 Km
For more information, pictures, and viewing, please contact us.
Cyprus Golden Properties
Registered and Licensed Real Estate Agency: License No. 632, Registration No. 1214
-
GATEWAY OFFICESΕπαρχία Λεμεσού, Λεμεσός - Μέσα Γειτονιά -
-
GSP PRIME RESIDENCEΕπαρχία Λευκωσίας, Περιοχή ΓΣΠ -