Προσωπικός λογαριασμός Είσοδος και εγγραφή
Δημιουργία αγγελίας

3-bedroom detached house for sale

Επαρχία Λεμεσού, Πάνω Κιβίδες
Καταχωρήθηκε: Σήμερα 10:03 Kωδ. αγγελίας: 6482996
3-bedroom detached house for sale-1 3-bedroom detached house for sale-2 3-bedroom detached house for sale-3 3-bedroom detached house for sale-4 3-bedroom detached house for sale-5 3-bedroom detached house for sale-6 3-bedroom detached house for sale-7 3-bedroom detached house for sale-8 3-bedroom detached house for sale-9 3-bedroom detached house for sale-10 3-bedroom detached house for sale-11 3-bedroom detached house for sale-12 3-bedroom detached house for sale-13 3-bedroom detached house for sale-14 3-bedroom detached house for sale-15 3-bedroom detached house for sale-16
  • Εμβαδόν ακινήτου: 119 m²
  • Τύπος: Μονοκατοικία
  • Χώρος Στάθμευσης: Ακάλυπτο
  • Κατάσταση: Μεταπώληση
  • Εμβαδό οικοπέδου: 820 m²
  • Επιπλωμένο: Ηλ. συσκευές μόνο
  • Περιλαμβάνει: Πισίνα, Κήπος, Τζάκι
  • Έτος καταστευής: 2008
  • Τύπος: Σπίτια
  • Διαδυκτιακή ξενάγηση: Όχι
  • Κλιματιστικα: Σε όλα τα δωμάτια
  • Ενεργειακή Απόδοση: B+
  • Υπνοδωμάτια: 3
  • Square meter price: €3.025 /m²
  • Μπάνια: 2
Τοποθεσία: Επαρχία Λεμεσού — Πάνω Κιβίδες
Μεταφράστε σε: Ελληνικά English Русский Deutsch
Εμφάνιση πρωτότυπου

A wonderful opportunity to own a comfortable home in a serene countryside setting, offering privacy, space, and relaxed village living near Limassol.

3-bedroom bungalow in Kivides, Limassol

Peaceful village with traditional character and beautiful natural surroundings

Plot size: 820 m²

Covered areas: 119 m²

1 main bathroom

En-suite shower

Private swimming pool (4 m × 8 m)

Full central heating & air-conditioning

Pressurized water system

Double glazing throughout

Marble staircase leading to a roof terrace, ideal for enjoying your morning coffee.

Extra density to build available.

15 minutes to Limassol, 35 minutes to Paphos

Title deeds available

2 available identical houses next to each other

Price: €360,000 | No VAT

📞📱 Contact us via phone / WhatsApp

Lonelia Properties

RN 1051

LN 454/E

Ζητήστε περισσότερες πληροφορίες
Το όνομα σου*
Το τηλέφωνό σου*
Το e-mail σου
Το μήνυμά σου
Run a full technical and legal real estate check today
  • Technical inspection:
    HOME CHECK
    +357 96 504 296
  • Legal inspection:
    M.PARASCHOU LAW Advocates & Legal Consultants
    +357 22 622 262
  • Technical inspection:
    HOMESURV
    +357 22 377 004
  • Legal inspection:
    CTA LAW FIRM C.T. Antoniou & Co LLC
    + 357 22 516 838
  • Technical inspection:
    SQUARE ARCHITECTS
    +357 99 592 218
  • Νέα Έργα

Σχετικές αγγελίες

360.000
διαπραγματεύσιμος
€3.025/m²
Τηλέφωνο
+35XXXXXXXXX
Συμβουλές για ασφαλείς συναλλαγές. Δείτε τον οδηγό μας
Kyriakos

Στο Bazaraki από Οκτ, 2017

Άλλες διαφημίσεις από τον χρήστη
Κοινοποίηση
×

Απαιτείται επαλήθευση εγγράφων
Φωτογραφήστε το έγγραφο
Σαρώστε το πρόσωπό σας με κάμερα
Η επαλήθευση εγγράφων
Μετά την επαλήθευση των εγγράφων σας, θα μπορείτε να δημοσιεύετε αγγελίες και να επικοινωνείτε με πωλητές.
Η επαλήθευση των εγγράφων σας σε εξέλιξη
Η διαδικασία αυτή κάνει περίπου 60 λεπτά.
Error 400
Αποθηκεύστε τις αναζητήσεις σας!
Πιέστε το κουμπί" Αποθήκευση αναζήτησης "σε μια σελίδα αποτελεσμάτων αναζήτησης
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Πιέστε το πλήκτρο αστέρι και αυτή η διαφήμιση θα είναι στην αγαπημένη σας περιοχή, όπου μπορείτε εύκολα να το δείτε ξανά!
logo
This account is verified by E-mongolia
Verify your account by E-Mongolia
  • verified
    This account has a verified association with E-mongolia
  • calendar
    Verified since
  • verified
    Your ad will be marked as verified
  • thumb
    Advertising will receive more attention and trust