Παρακαλώ, επιβεβαιώστε τη η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας.
Σας έχουμε στείλει ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση Κάντε κλικ στο σύνδεσμο "επιβεβαίωση" σε αυτό το μήνυμα
διαφορετικά δεν θα μπορέσουμε να σας ειδοποιήσουμε για νέες απαντήσεις στις αγγελίες και τα μηνύματά σας στη συνομιλία.
Αν δεν έχετε λάβει ακόμη ένα μήνυμα επιβεβαίωσης, κάντε κλικ εδώ για να το στείλετε ξανά
Confirmation email has been sent
Έχετε αποκλειστεί από τη χρήση του www.bazaraki.com
3-bedroom apartment for sale
- Εμβαδόν ακινήτου: 182 m²
- Τύπος: Διαμέρισμα
- Όροφος: 3ος
- Χώρος Στάθμευσης: Καλυμμένο
- Κατάσταση: Μεταπώληση
- Επιπλωμένο: Επιπλωμένο
- Περιλαμβάνει: Ασανσέρ, Βεράντα, Αποθήκη
- Ταχυδρομικός Τομέας: 8020
- Διαδυκτιακή ξενάγηση: Όχι
- Κλιματιστικα: Σε όλα τα δωμάτια
- Έτος καταστευής: 2007
- Ενεργειακή Απόδοση: B+
- Υπνοδωμάτια: 3
- Square meter price: €1.643 /m²
- Μπάνια: 1
Τοποθεσία: Επαρχία Πάφου — Paphos - Άγιος Θεόδωρος
Μεταφράστε σε:
Ελληνικά
English
Русский
Deutsch
Εμφάνιση πρωτότυπου
🔥 For Sale 🔥
🏡 Spacious 3-Room Apartment for Sale in the
City Center
💶 price 299.000
📍 Location: City center, near Parko ton Xromaton
🏢 Floor: 3rd floor
📐 Total Area: 182 m²
🌿 Closed Balcony: 67 m² with a beautiful sea view
🛋️ Condition: Fully furnished
🚗 Parking: Closed parking available
This spacious and comfortable apartment is located in one of the most convenient areas of the city, with all essential amenities nearby, including:
🏫 School
🛒 Supermarket
🚌 Bus stop
A great option for comfortable living or investment.
📞 For more information or to arrange a viewing, please contact:
-
GSP PRIME RESIDENCEΕπαρχία Λευκωσίας, Περιοχή ΓΣΠ -
-
GATEWAY OFFICESΕπαρχία Λεμεσού, Λεμεσός - Μέσα Γειτονιά -
Σχετικές αγγελίες
2-bedroom apartment for sale
2
1
101 m²
Καλυμμένο
1 εβδομάδα πριν | Επαρχία Πάφου, Paphos - Άγιος Θεόδωρος
2-bedroom apartment for sale
2
1
78 m²
Ακάλυπτο
3 εβδομάδες πριν | Επαρχία Πάφου, Paphos - Άγιος Θεόδωρος
€299.000
διαπραγματεύσιμος
€1.643/m²
×
Απαιτείται επαλήθευση εγγράφων
Φωτογραφήστε το έγγραφο