Προσωπικός λογαριασμός Είσοδος και εγγραφή
Δημιουργία αγγελίας

2-bedroom apartment for sale

Επαρχία Λεμεσού, Άγιος Αθανάσιος
Καταχωρήθηκε: Χθες 20:44 Kωδ. αγγελίας: 6506991
2-bedroom apartment for sale-1 2-bedroom apartment for sale-2 2-bedroom apartment for sale-3 2-bedroom apartment for sale-4
  • Αριθμός αναφοράς: 1779114821372
  • Εμβαδόν ακινήτου: 84 m²
  • Τύπος: Διαμέρισμα
  • Όροφος: 2ος
  • Χώρος Στάθμευσης: Καλυμμένο
  • Κατάσταση: Καινούριο
  • Επιπλωμένο: Ημι-επιπλωμένο
  • Διαδυκτιακή ξενάγηση: Ναι
  • Κλιματιστικα: Σε όλα τα δωμάτια
  • Έτος καταστευής: 2026
  • Ενεργειακή Απόδοση: A
  • Υπνοδωμάτια: 2
  • Square meter price: €5.357 /m²
Τοποθεσία: Επαρχία Λεμεσού — Άγιος Αθανάσιος
Μεταφράστε σε: Ελληνικά English Русский Deutsch
Εμφάνιση πρωτότυπου

Modern apartment located in the Golden Residences II project in Agios Athanasios, in a quiet family area close to all amenities.

Property Features:

• Total area: 84 m²

• Covered veranda: 30 m²

• Uncovered veranda: 44 m²

• 2 bedrooms

• 2 bathrooms

• Parking space

• Storage room 3 m²

• Energy Efficiency A

• Only 8 apartments in the building

Project Features:

• Italian kitchen cabinetry and built-in wardrobes

• Laminate flooring in bedrooms

• Double glazed aluminum windows

• Thermal insulation

• Premium materials and finishes

📍 Location: Golgotha 6, Agios Athanasios 4105, Cyprus

Estimated delivery: 16 months

Price: €450000

Under the Authorization of the licensed Real Estate Agent:

KW Seven - Gold Seven Real Estate Agency Ltd

License No. 366/E Reg. No. 772

Ζητήστε περισσότερες πληροφορίες
Το όνομα σου*
Το τηλέφωνό σου*
Το e-mail σου
Το μήνυμά σου
Run a full technical and legal real estate check today
  • Technical inspection:
    HOMESURV
    +357 22 377 004
  • Legal inspection:
    CTA LAW FIRM C.T. Antoniou & Co LLC
    + 357 22 516 838
  • Technical inspection:
    SQUARE ARCHITECTS
    +357 99 592 218
  • Legal inspection:
    M.PARASCHOU LAW Advocates & Legal Consultants
    +357 22 622 262
  • Technical inspection:
    HOME CHECK
    +357 96 504 296
  • Νέα Έργα

Σχετικές αγγελίες

KW Limassol KW Limassol
Verified account

Στο Bazaraki από Σεπ, 2025

Άλλες διαφημίσεις από τον χρήστη
Κοινοποίηση
×

Απαιτείται επαλήθευση εγγράφων
Φωτογραφήστε το έγγραφο
Σαρώστε το πρόσωπό σας με κάμερα
Η επαλήθευση εγγράφων
Μετά την επαλήθευση των εγγράφων σας, θα μπορείτε να δημοσιεύετε αγγελίες και να επικοινωνείτε με πωλητές.
Η επαλήθευση των εγγράφων σας σε εξέλιξη
Η διαδικασία αυτή κάνει περίπου 60 λεπτά.
Error 400
Αποθηκεύστε τις αναζητήσεις σας!
Πιέστε το κουμπί" Αποθήκευση αναζήτησης "σε μια σελίδα αποτελεσμάτων αναζήτησης
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Πιέστε το πλήκτρο αστέρι και αυτή η διαφήμιση θα είναι στην αγαπημένη σας περιοχή, όπου μπορείτε εύκολα να το δείτε ξανά!