Παρακαλώ, επιβεβαιώστε τη η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας.
Σας έχουμε στείλει ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση Κάντε κλικ στο σύνδεσμο "επιβεβαίωση" σε αυτό το μήνυμα
διαφορετικά δεν θα μπορέσουμε να σας ειδοποιήσουμε για νέες απαντήσεις στις αγγελίες και τα μηνύματά σας στη συνομιλία.
Αν δεν έχετε λάβει ακόμη ένα μήνυμα επιβεβαίωσης, κάντε κλικ εδώ για να το στείλετε ξανά
Confirmation email has been sent
Έχετε αποκλειστεί από τη χρήση του www.bazaraki.com
3-bedroom detached house for sale
- Εμβαδόν ακινήτου: 180 m²
- Τύπος: Μονοκατοικία
- Χώρος Στάθμευσης: Καλυμμένο
- Κατάσταση: Υπό κατασκευή
- Εμβαδό οικοπέδου: 418 m²
- Τύπος: Σπίτια
- Ενεργειακή Απόδοση: Α
- Υπνοδωμάτια: 3
- Square meter price: €2.611 /m²
Τοποθεσία: Επαρχία Λευκωσίας — Λατσιά - Άγιος Γεώργιος
Μεταφράστε σε:
Ελληνικά
English
Русский
Deutsch
Εμφάνιση πρωτότυπου
Πωλείται υπό ανέγερση κατοικία στα Λατσιά, Λευκωσία.
Βασικά Χαρακτηριστικά Έργου
· Συνορεύει με μεγάλο χώρο πρασίνου, προσφέροντας ανοιχτό ορίζοντα και υψηλή ποιότητα ζωής
· Εμβαδόν Οικοπέδου: 418 τ.μ.
· Ενδεικτική Κατοικία: ~180 τ.μ. καλυμμένοι χώροι
· Δωμάτια: 3 υπνοδωμάτια + 1 γραφείο
· Πάρκινγκ: Διπλό στεγασμένο
· Ενεργειακή Κλάση: A
· Υποδαπέδια θέρμανση: Πρόνοια εγκατάστασης
· Φωτοβολταϊκό σύστημα: 6kW
-
GSP PRIME RESIDENCEΕπαρχία Λευκωσίας, Περιοχή ΓΣΠ -
Σχετικές αγγελίες
3-bedroom detached house for sale
3
180 m²
418 m²
Καλυμμένο
3 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Λατσιά - Άγιος Γεώργιος
3-bedroom detached house for sale
3
2
150 m²
260 m²
Καλυμμένο
1 εβδομάδα πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Αγλαντζιά
3-bedroom semi-detached for sale
3
3
170 m²
270 m²
Καλυμμένο
2 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Αγλαντζιά
3-bedroom detached house for sale
3
2
149 m²
208 m²
Καλυμμένο
3 ημέρες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Λακατάμεια - Αγία Παρασκευή
3-bedroom detached house for sale
3
2
161 m²
269 m²
Καλυμμένο
3 ημέρες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Σιά
3-bedroom detached house for sale
3
3
180 m²
362 m²
Καλυμμένο
2 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Στρόβολος - Χρυσελεούσα
€470.000
€2.611/m²
×
Απαιτείται επαλήθευση εγγράφων
Φωτογραφήστε το έγγραφο
Σαρώστε το πρόσωπό σας με κάμερα
Μετά την επαλήθευση των εγγράφων σας, θα μπορείτε να δημοσιεύετε αγγελίες και να επικοινωνείτε με πωλητές.
Η επαλήθευση των εγγράφων σας σε εξέλιξη
Η διαδικασία αυτή κάνει περίπου 60 λεπτά.
Αποθηκεύστε τις αναζητήσεις σας!
Πιέστε το κουμπί" Αποθήκευση αναζήτησης "σε μια σελίδα αποτελεσμάτων αναζήτησης
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Πιέστε το πλήκτρο αστέρι και αυτή η διαφήμιση θα είναι στην αγαπημένη σας περιοχή, όπου μπορείτε εύκολα να το δείτε ξανά!