Προσωπικός λογαριασμός Είσοδος και εγγραφή
Δημιουργία αγγελίας

Studio penthouse for sale

Επαρχία Λεμεσού, Κάτω Πολεμίδια
Καταχωρήθηκε: Χθες 08:45 Kωδ. αγγελίας: 6511488
Studio penthouse for sale-1 Studio penthouse for sale-2 Studio penthouse for sale-3 Studio penthouse for sale-4 Studio penthouse for sale-5 Studio penthouse for sale-6 Studio penthouse for sale-7 Studio penthouse for sale-8
Τοποθεσία: Επαρχία Λεμεσού — Κάτω Πολεμίδια
Μεταφράστε σε: Ελληνικά English Русский Deutsch
Εμφάνιση πρωτότυπου

For sale under construction penthouse studio in the Kato Polemidia area of Limassol district. It consists of 36 sq.m. covered interior space, 12 sq.m. covered terrace and 2 sq.m. storage room. It has 1 bathroom, covered parking space, air conditioning and pressurized water system. It is located on the 4th floor and the project has an Energy Performance Certificate A, the expected delivery date is 09/2027. It is located in a very nice area and with easy access to all services in the city center. Selling price 160,000 euros plus VAT.

Ζητήστε περισσότερες πληροφορίες
Το όνομα σου*
Το τηλέφωνό σου*
Το e-mail σου
Το μήνυμά σου
Run a full technical and legal real estate check today
  • Technical inspection:
    HOMESURV
    +357 22 377 004
  • Legal inspection:
    CTA LAW FIRM C.T. Antoniou & Co LLC
    + 357 22 516 838
  • Technical inspection:
    SQUARE ARCHITECTS
    +357 99 592 218
  • Legal inspection:
    M.PARASCHOU LAW Advocates & Legal Consultants
    +357 22 622 262
  • Technical inspection:
    HOME CHECK
    +357 96 504 296
  • Νέα Έργα

Σχετικές αγγελίες

160.000
€4.444/m²
Τηλέφωνο
+35XXXXXXXXX
Sabbianco Properties Sabbianco Properties
Verified account

Στο Bazaraki από Σεπ, 2017

Άλλες διαφημίσεις από τον χρήστη
Κοινοποίηση
×

Απαιτείται επαλήθευση εγγράφων
Φωτογραφήστε το έγγραφο
Σαρώστε το πρόσωπό σας με κάμερα
Η επαλήθευση εγγράφων
Μετά την επαλήθευση των εγγράφων σας, θα μπορείτε να δημοσιεύετε αγγελίες και να επικοινωνείτε με πωλητές.
Η επαλήθευση των εγγράφων σας σε εξέλιξη
Η διαδικασία αυτή κάνει περίπου 60 λεπτά.
Error 400
Αποθηκεύστε τις αναζητήσεις σας!
Πιέστε το κουμπί" Αποθήκευση αναζήτησης "σε μια σελίδα αποτελεσμάτων αναζήτησης
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Πιέστε το πλήκτρο αστέρι και αυτή η διαφήμιση θα είναι στην αγαπημένη σας περιοχή, όπου μπορείτε εύκολα να το δείτε ξανά!
logo
This account is verified by E-mongolia
Verify your account by E-Mongolia
  • verified
    This account has a verified association with E-mongolia
  • calendar
    Verified since
  • verified
    Your ad will be marked as verified
  • thumb
    Advertising will receive more attention and trust