Παρακαλώ, επιβεβαιώστε τη η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας.
Σας έχουμε στείλει ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση Κάντε κλικ στο σύνδεσμο "επιβεβαίωση" σε αυτό το μήνυμα
διαφορετικά δεν θα μπορέσουμε να σας ειδοποιήσουμε για νέες απαντήσεις στις αγγελίες και τα μηνύματά σας στη συνομιλία.
Αν δεν έχετε λάβει ακόμη ένα μήνυμα επιβεβαίωσης, κάντε κλικ εδώ για να το στείλετε ξανά
Confirmation email has been sent
Έχετε αποκλειστεί από τη χρήση του www.bazaraki.com
3-bedroom apartment for sale
- Αριθμός αναφοράς: 002163180
- Εμβαδόν ακινήτου: 105 m²
- Τύπος: Διαμέρισμα
- Χώρος Στάθμευσης: Καλυμμένο
- Κατάσταση: Υπό κατασκευή
- Περιλαμβάνει: Αποθήκη
- Ενεργειακή Απόδοση: A
- Υπνοδωμάτια: 3
- Square meter price: €2.886 /m²
- Μπάνια: 2
Τοποθεσία: Επαρχία Λάρνακας — Λάρνακα - Σκάλα
Μεταφράστε σε:
Ελληνικά
English
Русский
Deutsch
Εμφάνιση πρωτότυπου
A renovated three-bedroom apartment for sale in the city center - Larnaca district. It consists of 105 sq m. of covered interior space, 9 sq m. of covered terrace and 14 uncovered terrace on the 1st floor of a three-story apartment building with 9 apartments in total. It has an open-plan living/dining room, separate kitchen, three bedrooms, two bathrooms, one of which is en suite in the master bedroom, parking space and storage room. The building has been recently renovated. Located in the city center, 5 minutes from Finikoudes, 5 minutes from Ermou, close to a school and all services. Selling price 303,000 euros excluding VAT.
-
GSP PRIME RESIDENCEΕπαρχία Λευκωσίας, Περιοχή ΓΣΠ -
Σχετικές αγγελίες
3-bedroom apartment for sale
3
4
219 m²
Καλυμμένο
3 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λεμεσού, Άγιος Τύχων Τουριστική Περιοχή
3-bedroom apartment for sale
3
3
135 m²
Καλυμμένο
3 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λεμεσού, Λεμεσός - Μέσα Γειτονιά
3-bedroom apartment for sale
3
2
113 m²
Καλυμμένο
3 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λεμεσού, Λεμεσός - Νεάπολη
3-bedroom apartment for sale
3
2
137 m²
Καλυμμένο
3 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λεμεσού, Μαρίνα Λεμεσού
3-bedroom apartment for sale
3
1
120 m²
Καλυμμένο
3 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λεμεσού, Λεμεσός - Μέσα Γειτονιά
€303.000
€2.886/m²
×
Απαιτείται επαλήθευση εγγράφων
Φωτογραφήστε το έγγραφο
Σαρώστε το πρόσωπό σας με κάμερα
Μετά την επαλήθευση των εγγράφων σας, θα μπορείτε να δημοσιεύετε αγγελίες και να επικοινωνείτε με πωλητές.
Η επαλήθευση των εγγράφων σας σε εξέλιξη
Η διαδικασία αυτή κάνει περίπου 60 λεπτά.