Παρακαλώ, επιβεβαιώστε τη η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας.
Σας έχουμε στείλει ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση Κάντε κλικ στο σύνδεσμο "επιβεβαίωση" σε αυτό το μήνυμα
διαφορετικά δεν θα μπορέσουμε να σας ειδοποιήσουμε για νέες απαντήσεις στις αγγελίες και τα μηνύματά σας στη συνομιλία.
Αν δεν έχετε λάβει ακόμη ένα μήνυμα επιβεβαίωσης, κάντε κλικ εδώ για να το στείλετε ξανά
Confirmation email has been sent
Έχετε αποκλειστεί από τη χρήση του www.bazaraki.com
2-bedroom apartment for sale
- Αριθμός αναφοράς: 002133814
- Εμβαδόν ακινήτου: 76 m²
- Τύπος: Διαμέρισμα
- Χώρος Στάθμευσης: Καλυμμένο
- Κατάσταση: Υπό κατασκευή
- Περιλαμβάνει: Πισίνα, Αποθήκη
- Ενεργειακή Απόδοση: A
- Υπνοδωμάτια: 2
- Square meter price: €3.487 /m²
- Μπάνια: 2
Τοποθεσία: Επαρχία Πάφου — Γεροσκήπου
Μεταφράστε σε:
Ελληνικά
English
Русский
Deutsch
Εμφάνιση πρωτότυπου
A two-bedroom apartment under construction is for sale in the Geroskipou area of Paphos district. It consists of 76 sq m. of covered interior space and 23 sq m. of covered terrace, energy efficiency A. It has two bathrooms, en suite in the master bedroom, storage room, air conditioning system, photovoltaic system, covered parking space, charger for electronic vehicles and a communal swimming pool. Finally, it has provisions for electric heating. It is located in a good area close to a hospital, amenities and services with a sea view. Estimated delivery time in January 2026. Selling price 265,000 euros plus VAT. There is a furniture and electrical appliance package available with an additional charge of 30,000 euros plus VAT.
-
GSP PRIME RESIDENCEΕπαρχία Λευκωσίας, Περιοχή ΓΣΠ -
Σχετικές αγγελίες
2-bedroom apartment for sale
2
2
80 m²
Καλυμμένο
5 ημέρες πριν | Επαρχία Λάρνακας, Λάρνακα - Άγιοι Ανάργυροι I
2-bedroom apartment for sale
2
2
75 m²
Καλυμμένο
3 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λάρνακας, Λάρνακα - Σωτήρος
2-bedroom apartment for sale
2
2
86 m²
Καλυμμένο
3 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λεμεσού, Άγιος Αθανάσιος
2-bedroom apartment for sale
2
2
76 m²
Καλυμμένο
3 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λάρνακας, Λιβάδια Λάρνακας
2-bedroom apartment for sale
2
1
76 m²
Καλυμμένο
3 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λεμεσού, Γερμασόγεια Τουριστική Περιοχή
2-bedroom apartment for sale
2
1
79 m²
Οχι
6 ημέρες πριν | Επαρχία Λάρνακας, Λάρνακα - Χρυσοπολίτισσα
€265.000
€3.487/m²
×
Απαιτείται επαλήθευση εγγράφων
Φωτογραφήστε το έγγραφο
Σαρώστε το πρόσωπό σας με κάμερα
Μετά την επαλήθευση των εγγράφων σας, θα μπορείτε να δημοσιεύετε αγγελίες και να επικοινωνείτε με πωλητές.
Η επαλήθευση των εγγράφων σας σε εξέλιξη
Η διαδικασία αυτή κάνει περίπου 60 λεπτά.
Αποθηκεύστε τις αναζητήσεις σας!
Πιέστε το κουμπί" Αποθήκευση αναζήτησης "σε μια σελίδα αποτελεσμάτων αναζήτησης
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Πιέστε το πλήκτρο αστέρι και αυτή η διαφήμιση θα είναι στην αγαπημένη σας περιοχή, όπου μπορείτε εύκολα να το δείτε ξανά!