Παρακαλώ, επιβεβαιώστε τη η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας.
Σας έχουμε στείλει ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση Κάντε κλικ στο σύνδεσμο "επιβεβαίωση" σε αυτό το μήνυμα
διαφορετικά δεν θα μπορέσουμε να σας ειδοποιήσουμε για νέες απαντήσεις στις αγγελίες και τα μηνύματά σας στη συνομιλία.
Αν δεν έχετε λάβει ακόμη ένα μήνυμα επιβεβαίωσης, κάντε κλικ εδώ για να το στείλετε ξανά
Confirmation email has been sent
Έχετε αποκλειστεί από τη χρήση του www.bazaraki.com
3-bedroom semi-detached for sale
- Αριθμός αναφοράς: SA35517
- Εμβαδόν ακινήτου: 185 m²
- Τύπος: Ημι-ανεξάρτητο
- Χώρος Στάθμευσης: Καλυμμένο
- Κατάσταση: Μεταπώληση
- Εμβαδό οικοπέδου: 350 m²
- Επιπλωμένο: Χωρίς Επιπλα
- Περιλαμβάνει: Πισίνα, Αποθήκη, Κήπος, Βεράντα
- Κλιματιστικα: Σε όλα τα δωμάτια
- Ενεργειακή Απόδοση: N/A
- Υπνοδωμάτια: 3
- Square meter price: €8.108 /m²
- Μπάνια: 2
Τοποθεσία: Επαρχία Λεμεσού — Γερμασόγεια Τουριστική Περιοχή
Εμφάνιση πρωτότυπου
Reference ID: #SA35517
Price details: €1,500,000
Three bedroom, semi detached villa in one of the most touristic areas of Limassol.
It is located at a walking distance to the sea and many amenities.
The villa has an open plan kitchen, guest wc and a comfy living room on the ground floor and three bedrooms (the master with ensuite shower) and a bathroom on the upper floor.
Partially renovated
It has a land area of 350 sqm and covered areas (including verandas) of 185 sqm. It also has a separate title deed.
-
GATEWAY OFFICESΕπαρχία Λεμεσού, Λεμεσός - Μέσα Γειτονιά -
-
GSP PRIME RESIDENCEΕπαρχία Λευκωσίας, Περιοχή ΓΣΠ
-
Σχετικές αγγελίες
3-bedroom maisonette for sale
3
2
134 m²
Οχι
3 ημέρες πριν | Επαρχία Λεμεσού, Γερμασόγεια Τουριστική Περιοχή
4-bedroom detached house for sale
4
4
390 m²
570 m²
Καλυμμένο