Παρακαλώ, επιβεβαιώστε τη η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας.
Σας έχουμε στείλει ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση Κάντε κλικ στο σύνδεσμο "επιβεβαίωση" σε αυτό το μήνυμα
διαφορετικά δεν θα μπορέσουμε να σας ειδοποιήσουμε για νέες απαντήσεις στις αγγελίες και τα μηνύματά σας στη συνομιλία.
Αν δεν έχετε λάβει ακόμη ένα μήνυμα επιβεβαίωσης, κάντε κλικ εδώ για να το στείλετε ξανά
Confirmation email has been sent
Έχετε αποκλειστεί από τη χρήση του www.bazaraki.com
3-bedroom detached house for sale
- Αριθμός αναφοράς: 56045
- Εμβαδόν ακινήτου: 106 m²
- Τύπος: Μονοκατοικία
- Χώρος Στάθμευσης: Ακάλυπτο
- Κατάσταση: Υπό κατασκευή
- Εμβαδό οικοπέδου: 150 m²
- Διαδυκτιακή ξενάγηση: Όχι
- Κλιματιστικα: Σε όλα τα δωμάτια
- Ενεργειακή Απόδοση: Α
- Υπνοδωμάτια: 3
- Square meter price: €2.170 /m²
- Μπάνια: 2
Τοποθεσία: Επαρχία Λευκωσίας — Λατσιά - Άγιος Γεώργιος
Μεταφράστε σε:
Ελληνικά
English
Русский
Deutsch
Εμφάνιση πρωτότυπου
Three bedroom house for sale in a great area in Latsia. This spacius house is being built on a 150m2 plot and will have an internal area 106m2. The house will have provision for a/c, provision for heating, it will come with photovoltaic panels, and parking space for tro cars. It will have three bathrooms (one en-suite) and a guest WC. It will be close to many amenities and with easy access to the main roads.
Price: €230,000 + VAT
Reference: 56045
-
GATEWAY OFFICESΕπαρχία Λεμεσού, Λεμεσός - Μέσα Γειτονιά -
-
GSP PRIME RESIDENCEΕπαρχία Λευκωσίας, Περιοχή ΓΣΠ -
Σχετικές αγγελίες
3-bedroom detached house for sale
3
2
107 m²
150 m²
Ακάλυπτο
4 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Λατσιά - Άγιος Γεώργιος
2-bedroom detached house for sale
2
2
86 m²
80 m²
Ακάλυπτο
2 ημέρες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Λατσιά - Άγιος Γεώργιος
3-bedroom detached house for sale
3
2
153 m²
234 m²
Οχι
2 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Περιοχή ΓΣΠ
3-bedroom detached house for sale
3
2
171 m²
320 m²
Καλυμμένο
4 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Περιοχή ΓΣΠ
3-bedroom detached house for sale
3
2
145 m²
262 m²
Καλυμμένο
4 ημέρες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Τσέρι
4-bedroom detached house for sale
4
2
175 m²
261 m²
Καλυμμένο
3 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Λατσιά - Άγιος Γεώργιος
3-bedroom detached house for sale
3
171 m²
287 m²
Καλυμμένο
3 εβδομάδες πριν | Επαρχία Λευκωσίας, Τσέρι