Προσωπικός λογαριασμός Είσοδος και εγγραφή
Δημιουργία αγγελίας

4-bedroom semi-detached for sale

Επαρχία Λεμεσού, Επισκοπή Λεμεσού
Καταχωρήθηκε: 18.05.2026 20:39 Kωδ. αγγελίας: 6123629
4-bedroom semi-detached for sale-1 4-bedroom semi-detached for sale-2 4-bedroom semi-detached for sale-3 4-bedroom semi-detached for sale-4 4-bedroom semi-detached for sale-5 4-bedroom semi-detached for sale-6 4-bedroom semi-detached for sale-7 4-bedroom semi-detached for sale-8 4-bedroom semi-detached for sale-9 4-bedroom semi-detached for sale-10 4-bedroom semi-detached for sale-11 4-bedroom semi-detached for sale-12 4-bedroom semi-detached for sale-13 4-bedroom semi-detached for sale-14 4-bedroom semi-detached for sale-15 4-bedroom semi-detached for sale-16 4-bedroom semi-detached for sale-17
Τοποθεσία: Επαρχία Λεμεσού — Επισκοπή Λεμεσού
Μεταφράστε σε: Ελληνικά English Русский Deutsch
Εμφάνιση πρωτότυπου

Ανακαλύψτε το νέο μας έργο στην Επισκοπή: ένα σύγχρονο συγκρότημα από τρεις (3) πολυτελείς κατοικίες 170m2, σχεδιασμένες για άνεση και υψηλή ποιότητα ζωής.

Κάθε κατοικία προσφέρει τρία (3) ευρύχωρα υπνοδωμάτια με ensuite μπάνιο και γκαρνταρόμπα, γραφείο/playroom, ενιαίο open-plan σαλόνι–κουζίνα–τραπεζαρία και μεγάλη καλυμμένη βεράντα για στιγμές χαλάρωσης.

Το έργο βρίσκεται σε προνομιακή τοποθεσία, δίπλα σε χώρο πρασίνου, προσφέροντας ηρεμία και μοναδική ποιότητα διαβίωσης.

Στην τιμή περιλαμβάνεται και φωτοβολταϊκό σύστημα για μέγιστη ενεργειακή απόδοση.

Οι τιμές ξεκινούν απο €365,000 + ΦΠΑ.

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί μας ή στείλτε μας μήνυμα στο inbox.

Ζητήστε περισσότερες πληροφορίες
Το όνομα σου*
Το τηλέφωνό σου*
Το e-mail σου
Το μήνυμά σου
Run a full technical and legal real estate check today
  • Technical inspection:
    SQUARE ARCHITECTS
    +357 99 592 218
  • Legal inspection:
    CTA LAW FIRM C.T. Antoniou & Co LLC
    + 357 22 516 838
  • Technical inspection:
    HOME CHECK
    +357 96 504 296
  • Legal inspection:
    M.PARASCHOU LAW Advocates & Legal Consultants
    +357 22 622 262
  • Technical inspection:
    HOMESURV
    +357 22 377 004
  • Νέα Έργα

Σχετικές αγγελίες

365.000
διαπραγματεύσιμος
€2.147/m²
Τηλέφωνο
+35XXXXXXXXX
Συμβουλές για ασφαλείς συναλλαγές. Δείτε τον οδηγό μας
Panagiotis Ioannou

Στο Bazaraki από Φεβ, 2017

Άλλες διαφημίσεις από τον χρήστη
Κοινοποίηση
×

Απαιτείται επαλήθευση εγγράφων
Φωτογραφήστε το έγγραφο
Σαρώστε το πρόσωπό σας με κάμερα
Η επαλήθευση εγγράφων
Μετά την επαλήθευση των εγγράφων σας, θα μπορείτε να δημοσιεύετε αγγελίες και να επικοινωνείτε με πωλητές.
Η επαλήθευση των εγγράφων σας σε εξέλιξη
Η διαδικασία αυτή κάνει περίπου 60 λεπτά.
Error 400
Αποθηκεύστε τις αναζητήσεις σας!
Πιέστε το κουμπί" Αποθήκευση αναζήτησης "σε μια σελίδα αποτελεσμάτων αναζήτησης
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Πιέστε το πλήκτρο αστέρι και αυτή η διαφήμιση θα είναι στην αγαπημένη σας περιοχή, όπου μπορείτε εύκολα να το δείτε ξανά!
logo
This account is verified by E-mongolia
Verify your account by E-Mongolia
  • verified
    This account has a verified association with E-mongolia
  • calendar
    Verified since
  • verified
    Your ad will be marked as verified
  • thumb
    Advertising will receive more attention and trust