Παρακαλώ, επιβεβαιώστε τη η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας.
Σας έχουμε στείλει ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση Κάντε κλικ στο σύνδεσμο "επιβεβαίωση" σε αυτό το μήνυμα
διαφορετικά δεν θα μπορέσουμε να σας ειδοποιήσουμε για νέες απαντήσεις στις αγγελίες και τα μηνύματά σας στη συνομιλία.
Αν δεν έχετε λάβει ακόμη ένα μήνυμα επιβεβαίωσης, κάντε κλικ εδώ για να το στείλετε ξανά
Confirmation email has been sent
Έχετε αποκλειστεί από τη χρήση του www.bazaraki.com
3-bedroom detached house for sale
- Αριθμός αναφοράς: 002132013
- Εμβαδόν ακινήτου: 134 m²
- Τύπος: Μονοκατοικία
- Κατάσταση: Υπό κατασκευή
- Εμβαδό οικοπέδου: 186 m²
- Ενεργειακή Απόδοση: N/A
- Υπνοδωμάτια: 3
- Square meter price: €6.825 /m²
- Μπάνια: 3
Τοποθεσία: Επαρχία Πάφου — Πέγεια
Μεταφράστε σε:
Ελληνικά
English
Русский
Deutsch
Εμφάνιση πρωτότυπου
A three-bedroom villa under construction is for sale in the Coral Bay area of Paphos district. It consists of 134 sq m of covered interior space, 36 sq m of covered terrace and 78 sq m of uncovered terrace, built on a 186 sq m plot. It has three bathrooms, en suite in the master bedroom, garden and uncovered parking space. It is located in a good area close to various amenities with sea views. Selling price 914,500 euros plus VAT.
-
GATEWAY OFFICESΕπαρχία Λεμεσού, Λεμεσός - Μέσα Γειτονιά -
-
-
GSP PRIME RESIDENCEΕπαρχία Λευκωσίας, Περιοχή ΓΣΠ -
Σχετικές αγγελίες
3-bedroom semi-detached for sale
3
3
115 m²
127 m²
1 εβδομάδα πριν | Επαρχία Πάφου, Τάφοι των Βασιλέων
€914.500
€6.825/m²
×
Απαιτείται επαλήθευση εγγράφων
Φωτογραφήστε το έγγραφο
Σαρώστε το πρόσωπό σας με κάμερα
Μετά την επαλήθευση των εγγράφων σας, θα μπορείτε να δημοσιεύετε αγγελίες και να επικοινωνείτε με πωλητές.
Η επαλήθευση των εγγράφων σας σε εξέλιξη
Η διαδικασία αυτή κάνει περίπου 60 λεπτά.
Αποθηκεύστε τις αναζητήσεις σας!
Πιέστε το κουμπί" Αποθήκευση αναζήτησης "σε μια σελίδα αποτελεσμάτων αναζήτησης
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Έλεγχος για ενημερώσεις στα Αγαπημένα
Πιέστε το πλήκτρο αστέρι και αυτή η διαφήμιση θα είναι στην αγαπημένη σας περιοχή, όπου μπορείτε εύκολα να το δείτε ξανά!